Registrikaart · Äriregistri kanne 11967828
Spordipartner Trading OÜ
- Registrikood11967828
- Asutatud2010 (16 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 2025442 495 €
- KMKR numberEE101384492
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Spordipartner Trading OÜ
- Registrikood
- 11967828
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 16.07.2010
- KMKR number
- EE101384492
- Osa- või aktsiakapital
- 2571 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Pääsküla tn 8
- Aadress kehtib alates
- 01.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Agnes Kukk | 100 % · 2571 € | Ainuomand | 31.10.2025 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Agnes Kukk | Juhatuse liige | 19.05.2025 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Agnes Kukk | otsene osalus | 26.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 77 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 16 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 442 495 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 340 445 € → 442 495 € | +9 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725251785
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47631 | Sporditarvete jaemüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Sporditarvete jaemüük teenis ettevõte 2025. aastal 442 495 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Sporditarvete jaemüük EMTAK 2025 | 442 495 € |
| 2024 | Sporditarvete jaemüük EMTAK 2025 | 340 445 € |
| 2023 | Mängude ja mänguasjade jaemüük EMTAK 2008 | 235 003 € |
| 2022 | Mängude ja mänguasjade jaemüük EMTAK 2008 | 220 131 € |
| 2021 | Mängude ja mänguasjade jaemüük EMTAK 2008 | 274 631 € |
| 2020 | Mängude ja mänguasjade jaemüük EMTAK 2008 | 309 344 € |
| 2019 | Mängude ja mänguasjade jaemüük EMTAK 2008 | 477 555 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2024)
Majandusaasta aruandedKogu 340 445 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 340 445 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 4 |
| 2021 | 4 |
| 2020 | 4 |
| 2019 | 5 |
| 2018 | 5 |
| 2017 | 5 |
| 2016 | 5 |
| 2015 | 5 |
| 2014 | 6 |
| 2013 | 6 |
| 2012 | 6 |
| 2011 | 5 |
| 2010 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 442 495 € | 340 445 € | 235 003 € | 220 131 € | 274 631 € | 309 344 € | 477 555 € |
| Ärikasum | 15 337 € | 12 904 € | 8106 € | −18 052 € | −22 481 € | −8464 € | 11 243 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 15 337 € | 12 904 € | 8106 € | −18 052 € | −22 481 € | −8500 € | 10 810 € |
| Aruandeaasta kasum | 15 337 € | 12 904 € | 8106 € | −18 052 € | −22 481 € | −8500 € | 10 810 € |
| Tööjõukulud | 32 606 € | 41 102 € | 47 234 € | 59 706 € | 70 472 € | 58 577 € | 76 618 € |
| Varad kokku | 195 401 € | 168 399 € | 85 560 € | 69 735 € | 81 338 € | 113 824 € | 140 052 € |
| sh käibevarad | 192 948 € | 164 852 € | 82 515 € | 64 858 € | 75 361 € | 110 043 € | 140 052 € |
| sh põhivarad | 2453 € | 3547 € | 3045 € | 4877 € | 5977 € | 3781 € | — |
| sh raha | 3194 € | 7886 € | 3426 € | 4558 € | 5489 € | 8186 € | 7258 € |
| Omakapital | 81 580 € | 66 243 € | 53 339 € | 29 129 € | 47 181 € | 69 663 € | 98 161 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2571 € | 2571 € | 2571 € | 2571 € | 2571 € | 2571 € | 2571 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 63 415 € | 50 511 € | 42 405 € | 44 353 € | 66 834 € | 75 335 € | 84 523 € |
| Lühiajalised kohustised | 113 821 € | 102 156 € | 32 221 € | 40 606 € | 34 157 € | 44 161 € | 41 891 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 5 |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 27.06.2025 | 08.07.2024 | 14.09.2023 | 05.10.2022 | 07.09.2021 | 05.08.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 41,8 % | 39,3 % | 62,3 % | 41,8 % | 58,0 % | 61,2 % | 70,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 3,5 % | 3,8 % | 3,4 % | −8,2 % | −8,2 % | −2,7 % | 2,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.