Registrikaart · Äriregistri kanne 11969032
Osaühing Vene Glass
- Registrikood11969032
- Asutatud2010 (16 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 202511 575 €
- KMKR numberEE101386254
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing Vene Glass
- Registrikood
- 11969032
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 21.07.2010
- KMKR number
- EE101386254
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Ida-Viru maakond, Jõhvi vald, Jõhvi linn, 2. Tartu põik 2a
- Aadress kehtib alates
- 01.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Georgy Panchenko | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Georgy Panchenko | Juhatuse liige | 21.07.2010 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Georgiy Panchenko | otsene osalus | 24.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 46 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 16 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 11 575 € | +5,4 | |
| Müügitulu muutus | 14 809 € → 11 575 € | -6,6 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256624207
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46901 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Spetsialiseerimata hulgikaubandus teenis ettevõte 2025. aastal 11 575 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2025 | 11 575 € |
| 2024 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2025 | 14 809 € |
| 2023 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 180 864 € |
| 2022 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 444 556 € |
| 2021 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 565 489 € |
| 2020 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 854 330 € |
| 2019 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 610 521 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 11 575 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 11 575 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 11 575 € | 14 809 € | 180 864 € | 444 556 € | 565 489 € | 854 330 € | 610 521 € |
| Ärikasum | −41 691 € | −49 568 € | −51 585 € | 27 279 € | 41 117 € | 65 192 € | 59 777 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −41 688 € | −49 551 € | −51 572 € | 26 395 € | 42 939 € | 65 192 € | 59 778 € |
| Aruandeaasta kasum | −41 688 € | −49 551 € | −51 572 € | 26 395 € | 42 939 € | 65 192 € | 58 028 € |
| Tööjõukulud | 29 122 € | 38 534 € | 38 623 € | 34 844 € | 35 678 € | 26 064 € | 18 970 € |
| Põhivarade kulum | 4035 € | 6918 € | 6918 € | 6918 € | 576 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 182 643 € | 228 407 € | 278 288 € | 328 801 € | 302 831 € | 262 154 € | 202 705 € |
| sh käibevarad | 172 643 € | 215 153 € | 258 116 € | 301 711 € | 268 824 € | 262 154 € | 202 705 € |
| sh põhivarad | 10 000 € | 13 254 € | 20 172 € | 27 090 € | 34 007 € | 0,00 € | 0,00 € |
| sh raha | 36 405 € | 55 663 € | 92 716 € | 206 674 € | 67 307 € | 82 271 € | 54 318 € |
| Omakapital | 182 421 € | 224 109 € | 273 660 € | 325 232 € | 298 837 € | 255 898 € | 190 706 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 221 609 € | 271 160 € | 322 732 € | 296 337 € | 253 398 € | 188 206 € | 130 178 € |
| Lühiajalised kohustised | 222 € | 4298 € | 4628 € | 3569 € | 3994 € | 6256 € | 11 999 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Ärikasum enne kulumit | −37 656 € | −42 650 € | −44 667 € | 34 197 € | 41 693 € | 65 192 € | 59 777 € |
| Aruanne esitatud | 05.06.2026 | 25.06.2025 | 27.06.2024 | 27.06.2023 | 04.07.2022 | 29.06.2021 | 23.07.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,9 % | 98,1 % | 98,3 % | 98,9 % | 98,7 % | 97,6 % | 94,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −360,2 % | −334,6 % | −28,5 % | 5,9 % | 7,6 % | 7,6 % | 9,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.