Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 11976052

Siar Ehitus Grupp OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood11976052
  • Asutatud2010 (16 a)
  • Töötajaid 20252
  • Müügitulu 202558 002 €
  • KMKR numberEE101402992

Usaldusväärsuse indeks

63/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20102015202020252026Asutatud 09.08.2010Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 09.08.2010 2010, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Siar Ehitus Grupp OÜ
Registrikood
11976052
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
09.08.2010
KMKR number
EE101402992
Osa- või aktsiakapital
2557 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Ida-Viru maakond, Sillamäe linn, Kesk tn 2
Aadress kehtib alates
27.06.2018

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Rais Rizvanov100 % · 2557 €Ainuomand02.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Rais RizvanovJuhatuse liige09.09.2015

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Rais Rizvanovotsene osalus19.10.2018

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 63 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg16 aastat registris+25
Töötajate arv2 töötajat viimases aruandes+2
Müügitulu58 002 €+11,9
Müügitulu muutus50 519 € → 58 002 €+4,4
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
4399Muud mujal liigitamata eriehitustöödPõhitegevusala
52251Logistikaalane tegevus

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €27 tuh €55 tuh €82 tuh €109 tuh €109 471 €20192020202120222023202458 002 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Muud mujal liigitamata eriehitustööd teenis ettevõte 2025. aastal 55 680 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Muud mujal liigitamata eriehitustööd EMTAK 202555 680 €
2025Logistikaalane tegevus EMTAK 20252322 €
2024Muud mujal liigitamata eriehitustööd EMTAK 202545 600 €
2024Logistikaalane tegevus EMTAK 20254919 €
2023Muud mujal liigitamata eriehitustööd EMTAK 200839 753 €
2023Muud veondust abistavad tegevused EMTAK 200810 950 €
2022Muud mujal liigitamata eriehitustööd EMTAK 200854 869 €
2022Muud veondust abistavad tegevused EMTAK 20089725 €
2021Muud mujal liigitamata eriehitustööd EMTAK 200857 491 €
2021Muud veondust abistavad tegevused EMTAK 200819 927 €
2020Muud veondust abistavad tegevused EMTAK 200849 545 €
2020Muud mujal liigitamata eriehitustööd EMTAK 200847 503 €
2019Muud mujal liigitamata eriehitustööd EMTAK 200872 471 €
2019Muud veondust abistavad tegevused EMTAK 200837 000 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Tegevusload ja majandustegevusteated

Majandustegevuse register
TegevusalaLiikStaatusKehtiv alates
EhitamineMajandustegevusteadeKehtiv25.03.2011
ProjekteerimineMajandustegevusteadeKehtiv25.03.2011

Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
02457201020117201220132014201520162017201820192020202120222023202422025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20252
20242
20232
20222
20212
20202
20193
20183
20173
20163
20154
20144
20135
20127
20116
20105

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu58 002 €50 519 €50 703 €64 594 €77 418 €97 048 €109 471 €
Ärikasum535 €−6,00 €−1500 €−1712 €−7487 €−1538 €7086 €
Kasum enne tulumaksustamist535 €−6,00 €−1500 €−1712 €−7487 €−1538 €7086 €
Aruandeaasta kasum535 €−6,00 €−1500 €−1712 €−7487 €−1538 €7086 €
Tööjõukulud22 147 €18 955 €1398 €21 231 €45 974 €26 793 €25 831 €
Põhivarade kulum0,00 €0,00 €0,00 €757 €1817 €1817 €1817 €
Varad kokku21 374 €26 848 €37 371 €27 545 €22 574 €27 574 €30 829 €
sh käibevarad8747 €12 404 €21 110 €8408 €2680 €5863 €7301 €
sh põhivarad12 627 €14 444 €16 261 €19 137 €19 894 €21 711 €23 528 €
sh raha8176 €9568 €16 983 €3154 €760 €3477 €3719 €
Omakapital3402 €2867 €2873 €4373 €6085 €13 572 €15 110 €
sh osa- või aktsiakapital2557 €2557 €2557 €2557 €2557 €2557 €2557 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum54,00 €60,00 €1560 €3272 €10 759 €12 297 €5211 €
Lühiajalised kohustised17 972 €23 981 €34 498 €23 172 €16 489 €14 002 €15 719 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)2222223
Ärikasum enne kulumit535 €−6,00 €−1500 €−955 €−5670 €279 €8903 €
Aruanne esitatud18.06.202630.06.202511.06.202421.06.202328.06.202230.06.202103.07.2020
Omakapitali osakaal varadest15,9 %10,7 %7,7 %15,9 %27,0 %49,2 %49,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust0,9 %−0,0 %−3,0 %−2,7 %−9,7 %−1,6 %6,5 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang