Registrikaart · Äriregistri kanne 11976365
OÜ SS Invest
- Registrikood11976365
- Asutatud2010 (16 a)
- Töötajaid 20250
- Majandusaasta aruannetes müügitulu ei kajastu, ehkki ettevõte on registris 16 aastat.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OÜ SS Invest
- Registrikood
- 11976365
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 09.08.2010
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Rae vald, Peetri alevik, Reti tee 16
- Aadress kehtib alates
- 19.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Sten Sarap | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Sten Sarap | Juhatuse liige | 09.08.2010 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Sten Sarap | otsene osalus | 27.11.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 45 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 16 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | aruandes ei kajastu | 0 | |
| Müügitulu muutus | võrdlusaastat ei ole | 0 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 74901 | Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Ärikasum | −83 172 € | −33 145 € | −17 536 € | −23 389 € | −16 692 € | −35,00 € | −3,00 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 286 806 € | 560 296 € | 206 443 € | 225 115 € | 6 242 118 € | 251 687 € | 238 953 € |
| Aruandeaasta kasum | 286 806 € | 490 758 € | 181 498 € | 170 726 € | 6 235 011 € | 251 687 € | 238 953 € |
| Tööjõukulud | 8627 € | 7862 € | 6998 € | 6291 € | 3883 € | — | — |
| Varad kokku | 6 701 220 € | 6 439 326 € | 6 241 459 € | 6 220 527 € | 6 367 465 € | 917 348 € | 721 661 € |
| sh käibevarad | 478 398 € | 804 940 € | 553 325 € | 584 393 € | 1 702 669 € | 208 699 € | 36 157 € |
| sh põhivarad | 6 222 822 € | 5 634 386 € | 5 688 134 € | 5 636 134 € | 4 664 796 € | 708 649 € | 685 504 € |
| sh raha | 122 108 € | 488 386 € | 156 359 € | 286 478 € | 1 088 437 € | 188 699 € | 16 157 € |
| Omakapital | 6 693 499 € | 6 406 693 € | 6 233 930 € | 6 207 509 € | 6 342 988 € | 471 697 € | 276 009 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 6 404 137 € | 5 913 379 € | 6 049 876 € | 6 034 227 € | 105 421 € | 217 454 € | 34 500 € |
| Lühiajalised kohustised | 7721 € | 32 633 € | 7529 € | 13 018 € | 24 477 € | 445 651 € | 445 652 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 30.06.2025 | 30.06.2024 | 12.07.2023 | 14.03.2023 | 07.07.2021 | 09.11.2020 |
| Auditeeritud | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah | — | — |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,9 % | 99,5 % | 99,9 % | 99,8 % | 99,6 % | 51,4 % | 38,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | — | — | — | — | — | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.