Pox OÜ
- Registrikood11979275
- Asutatud2010 (16 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025126 758 €
- KMKR numberEE101401605
Üldandmed
- Ärinimi
- Pox OÜ
- Registrikood
- 11979275
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 17.08.2010
- KMKR number
- EE101401605
- Aadress
- Harju maakond, Saue vald, Vatsla küla, Keskküla
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
61/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 16 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 |
| Müügitulu | 126 758 € | +15 |
| Müügitulu muutus | 132 809 € → 126 758 € | -1,4 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37255997201
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43999 | Muud eriehitustööd | Põhitegevusala |
| 96211 | Juuksuriteenindus ja habemeajamine |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muud eriehitustööd teenis ettevõte 2025. aastal 121 349 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muud eriehitustööd EMTAK 2025 | 121 349 € |
| 2025 | Juuksuriteenindus ja habemeajamine EMTAK 2025 | 5409 € |
| 2024 | Muud eriehitustööd EMTAK 2025 | 127 415 € |
| 2024 | Juuksuriteenindus ja habemeajamine EMTAK 2025 | 5394 € |
| 2023 | Muud eriehitustööd EMTAK 2008 | 160 622 € |
| 2023 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 6037 € |
| 2022 | Muud eriehitustööd EMTAK 2008 | 207 836 € |
| 2022 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 8008 € |
| 2021 | Muud eriehitustööd EMTAK 2008 | 186 148 € |
| 2021 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 4108 € |
| 2020 | Muud eriehitustööd EMTAK 2008 | 174 794 € |
| 2020 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 5779 € |
| 2019 | Muud eriehitustööd EMTAK 2008 | 191 131 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 4 |
| 2021 | 4 |
| 2020 | 4 |
| 2019 | 4 |
| 2018 | 3 |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 2 |
| 2010 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 126 758 € | 132 809 € | 166 659 € | 215 844 € | 190 256 € | 180 573 € | 191 131 € |
| Ärikasum enne makse | 13 565 € | 20 029 € | −17 636 € | 3997 € | 6276 € | −21 165 € | 2521 € |
| Aruandeaasta kasum | −5137 € | 652 € | −17 636 € | 3997 € | 6276 € | −21 165 € | 2521 € |
| Tööjõukulud | 42 764 € | 56 667 € | 79 716 € | 96 434 € | 83 234 € | 88 026 € | 90 642 € |
| Varad kokku | 21 469 € | 28 599 € | 27 133 € | 48 118 € | 42 596 € | 38 800 € | 55 939 € |
| sh käibevarad | 15 014 € | 18 915 € | 14 030 € | 27 865 € | 26 383 € | 26 035 € | 42 506 € |
| sh raha | 6633 € | 10 331 € | 7059 € | 12 912 € | 10 255 € | 22 928 € | 26 451 € |
| Omakapital | 15 886 € | 21 023 € | 20 372 € | 38 008 € | 34 010 € | 27 734 € | 48 900 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 5583 € | 7576 € | 6761 € | 10 110 € | 8586 € | 11 066 € | 7039 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Omakapitali osakaal varadest | 74,0 % | 73,5 % | 75,1 % | 79,0 % | 79,8 % | 71,5 % | 87,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -4,1 % | 0,5 % | -10,6 % | 1,9 % | 3,3 % | -11,7 % | 1,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.