Registrikaart · Äriregistri kanne 11981389
OÜ Direct Messenger
- Registrikood11981389
- Asutatud2010 (16 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025182 731 €
- KMKR numberEE101392316
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 925 € seisuga 05.09.2026.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OÜ Direct Messenger
- Registrikood
- 11981389
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 23.08.2010
- KMKR number
- EE101392316
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Pelguranna tn 3-6
- Aadress kehtib alates
- 18.05.2026
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Vahur Pajomägi | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Andres Kaljo | Juhatuse liige | 23.08.2010 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Vahur Pajomägi | otsene osalus | 17.12.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 38 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 16 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 182 731 € | +16,5 | |
| Müügitulu muutus | 187 359 € → 182 731 € | -0,7 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 925 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725047337
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 61201 | Elektroonilise side edasimüük ja vahendusteenused | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Elektroonilise side edasimüük ja vahendusteenused teenis ettevõte 2025. aastal 182 731 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elektroonilise side edasimüük ja vahendusteenused EMTAK 2025 | 182 731 € |
| 2024 | Elektroonilise side edasimüük ja vahendusteenused EMTAK 2025 | 187 359 € |
| 2023 | Elektroonilise side teenused fikseeritud või traadita sidevõrgus ja satelliitsideteenused EMTAK 2008 | 171 888 € |
| 2022 | Elektroonilise side teenused fikseeritud või traadita sidevõrgus ja satelliitsideteenused EMTAK 2008 | 167 135 € |
| 2021 | Elektroonilise side teenused fikseeritud või traadita sidevõrgus ja satelliitsideteenused EMTAK 2008 | 173 421 € |
| 2020 | Elektroonilise side teenused fikseeritud või traadita sidevõrgus ja satelliitsideteenused EMTAK 2008 | 91 543 € |
| 2020 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 27 829 € |
| 2020 | Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2008 | 9325 € |
| 2019 | Elektroonilise side teenused fikseeritud või traadita sidevõrgus ja satelliitsideteenused EMTAK 2008 | 108 190 € |
| 2019 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 32 652 € |
| 2019 | Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2008 | 12 677 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Numbriload Numbriload | Tegevusluba | Kehtiv | 12.04.2011 — 11.04.2023 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 4 |
| 2021 | 4 |
| 2020 | 4 |
| 2019 | 4 |
| 2018 | 4 |
| 2017 | 4 |
| 2016 | 4 |
| 2015 | 4 |
| 2014 | 5 |
| 2013 | 4 |
| 2012 | 4 |
| 2011 | 4 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 182 731 € | 187 359 € | 171 888 € | 167 135 € | 173 421 € | 128 697 € | 153 519 € |
| Ärikasum | −51 930 € | −54 180 € | −73 834 € | −108 552 € | −87 893 € | −73 676 € | −85 807 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 2965 € | 4598 € | 2176 € | 48,00 € | 2107 € | 1321 € | 159 € |
| Aruandeaasta kasum | 2965 € | 4598 € | 2176 € | 48,00 € | 2107 € | 1321 € | 159 € |
| Tööjõukulud | 45 826 € | 61 988 € | 73 989 € | 78 650 € | 65 077 € | 55 160 € | 69 734 € |
| Põhivarade kulum | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 101 € | 741 € | 1365 € |
| Varad kokku | 204 521 € | 189 530 € | 176 503 € | 171 254 € | 165 500 € | 147 644 € | 140 928 € |
| sh käibevarad | 128 140 € | 113 149 € | 100 122 € | 94 873 € | 89 119 € | 71 162 € | 63 706 € |
| sh põhivarad | 76 381 € | 76 381 € | 76 381 € | 76 381 € | 76 381 € | 76 482 € | 77 222 € |
| sh raha | 120 € | 1250 € | 6474 € | 941 € | 6218 € | 9858 € | 13 880 € |
| Omakapital | 73 212 € | 70 247 € | 65 649 € | 63 473 € | 63 425 € | 61 318 € | 59 997 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 67 747 € | 63 149 € | 60 973 € | 60 925 € | 58 818 € | 57 497 € | 57 338 € |
| Lühiajalised kohustised | 131 309 € | 119 283 € | 110 854 € | 107 781 € | 102 075 € | 86 326 € | 80 931 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Ärikasum enne kulumit | −51 930 € | −54 180 € | −73 834 € | −108 552 € | −87 792 € | −72 935 € | −84 442 € |
| Aruanne esitatud | 06.07.2026 | 30.06.2025 | 01.07.2024 | 30.06.2023 | 30.06.2022 | 30.06.2021 | 30.10.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 35,8 % | 37,1 % | 37,2 % | 37,1 % | 38,3 % | 41,5 % | 42,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 1,6 % | 2,5 % | 1,3 % | 0,0 % | 1,2 % | 1,0 % | 0,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 925 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.