Ahjuehitus OÜ
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 733 € seisuga 05.09.2026.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood11981604
- Asutatud2010 (16 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202595 076 €
- KMKR numberEE101431206
Üldandmed
- Ärinimi
- Ahjuehitus OÜ
- Registrikood
- 11981604
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 23.08.2010
- KMKR number
- EE101431206
- Aadress
- Lääne maakond, Lääne-Nigula vald, Saunja küla, Nurme
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
31/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 16 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 95 076 € | +13,8 |
| Müügitulu muutus | 108 238 € → 95 076 € | -3,6 |
| Maksuvõlg | nimekirjas 733 € | -15 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43223 | Pliitide, ahjude ja kaminate ladumine või paigaldamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Pliitide, ahjude ja kaminate ladumine või paigaldamine teenis ettevõte 2025. aastal 95 076 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Pliitide, ahjude ja kaminate ladumine või paigaldamine EMTAK 2025 | 95 076 € |
| 2024 | Muud mujal liigitamata eriehitustööd EMTAK 2025 | 108 238 € |
| 2023 | Pottsepatööd. Ahjude ja kaminate tegemine, k.a tööstuskorstnate ja -ahjude ladumine EMTAK 2008 | 77 546 € |
| 2022 | Pottsepatööd. Ahjude ja kaminate tegemine, k.a tööstuskorstnate ja -ahjude ladumine EMTAK 2008 | 49 858 € |
| 2021 | Pottsepatööd. Ahjude ja kaminate tegemine, k.a tööstuskorstnate ja -ahjude ladumine EMTAK 2008 | 76 688 € |
| 2020 | Pottsepatööd. Ahjude ja kaminate tegemine, k.a tööstuskorstnate ja -ahjude ladumine EMTAK 2008 | 53 262 € |
| 2020 | Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus EMTAK 2008 | 6543 € |
| 2019 | Pottsepatööd. Ahjude ja kaminate tegemine, k.a tööstuskorstnate ja -ahjude ladumine EMTAK 2008 | 68 256 € |
| 2019 | Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus EMTAK 2008 | 30 097 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 95 076 € | 108 238 € | 77 546 € | 49 858 € | 76 688 € | 59 805 € | 98 353 € |
| Ärikasum enne makse | 51,00 € | −6521 € | 741 € | −2499 € | −3802 € | 41,00 € | 13 595 € |
| Aruandeaasta kasum | 51,00 € | −6521 € | 741 € | −2499 € | −3802 € | 41,00 € | 13 595 € |
| Tööjõukulud | 10 132 € | 24 242 € | 13 288 € | 13 185 € | 17 433 € | 9344 € | 23 393 € |
| Varad kokku | 12 259 € | 15 398 € | 24 424 € | 27 351 € | 35 936 € | 43 688 € | 38 209 € |
| sh käibevarad | 8236 € | 9660 € | 16 999 € | 17 334 € | 24 931 € | 27 768 € | 16 205 € |
| sh raha | 1398 € | 719 € | 377 € | 294 € | 6862 € | 2918 € | 1629 € |
| Omakapital | 5054 € | 5003 € | 11 524 € | 11 131 € | 13 630 € | 17 432 € | 17 391 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2570 € | 2570 € | 2570 € | 2570 € | 2570 € | 2570 € | 2570 € |
| Lühiajalised kohustised | 7205 € | 10 395 € | 12 900 € | 16 220 € | 21 230 € | 22 833 € | 15 048 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | 0,00 € | 1076 € | 3423 € | 5770 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 41,2 % | 32,5 % | 47,2 % | 40,7 % | 37,9 % | 39,9 % | 45,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,1 % | -6,0 % | 1,0 % | -5,0 % | -5,0 % | 0,1 % | 13,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 733 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.