Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 11985536

Premadesign OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood11985536
  • Asutatud2010 (16 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 2025590 €

Usaldusväärsuse indeks

45/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20102015202020252026Asutatud 31.08.2010Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 31.08.2010 2010, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Premadesign OÜ
Registrikood
11985536
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
31.08.2010
KMKR number
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Liivalaia tn 7-28

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 45 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg16 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu590 €0
Müügitulu muutusvõrdlusaastat ei ole0
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
74121Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioonPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €945 €1889 €2834 €3778 €2019: 3778 €3778 €20192020: 2934 €20202021: 0,00 €2021ei kajastu20222023: 3560 €2023ei kajastu20242025: 590 €590 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon teenis ettevõte 2025. aastal 590 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon EMTAK 2025590 €
2023Disainerite tegevus EMTAK 20083560 €
2021Disainerite tegevus EMTAK 20080,00 €
2020Disainerite tegevus EMTAK 20082934 €
2019Disainerite tegevus EMTAK 20083778 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112010: 1120102011: 120112012: 120122013: 120132014: 120142015: 120152016: 120162017: 120172018: 120182019: 120192020: 020202021: 020212022: 020222023: 020232024: 020242025: 002025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200
20191
20181
20171
20161
20151
20141
20131
20121
20111
20101

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu590 €0,00 €3560 €0,00 €0,00 €2934 €3778 €
Ärikasum enne makse−365 €−1342 €2140 €−1045 €−962 €1645 €−3964 €
Aruandeaasta kasum−365 €−1342 €2140 €−1045 €−962 €1645 €−3964 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €3349 €
Varad kokku8420 €8815 €10 012 €7935 €9111 €10 025 €9066 €
sh käibevarad8113 €8422 €9845 €7435 €8278 €10 025 €9066 €
Omakapital8280 €8645 €9987 €7848 €8894 €9785 €8141 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
Lühiajalised kohustised140 €170 €25,00 €87,00 €217 €240 €925 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000001
Omakapitali osakaal varadest98,3 %98,1 %99,8 %98,9 %97,6 %97,6 %89,8 %
Puhaskasumi määr müügitulust-61,9 %60,1 %56,1 %-104,9 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang