Rone OÜ
- Registrikood11986271
- Asutatud2010 (16 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025272 512 €
- KMKR numberEE101855031
Üldandmed
- Ärinimi
- Rone OÜ
- Registrikood
- 11986271
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 01.09.2010
- KMKR number
- EE101855031
- Aadress
- Harju maakond, Saku vald, Kasemetsa küla, Uus-Preeria-2
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
69/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 16 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 272 512 € | +18,1 |
| Müügitulu muutus | 232 492 € → 272 512 € | +5,2 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725210459
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | |
| 47811 | Mootorsõidukite jaemüük |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 124 227 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 124 227 € |
| 2025 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 111 285 € |
| 2025 | Mootorsõidukite jaemüük EMTAK 2025 | 37 000 € |
| 2024 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 178 668 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 53 824 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 279 893 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 457 761 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 612 027 € |
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 795 575 € |
| 2019 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 920 744 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 5 |
| 2019 | 6 |
| 2018 | 6 |
| 2017 | 5 |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 272 512 € | 232 492 € | 279 893 € | 457 761 € | 612 027 € | 795 575 € | 920 744 € |
| Ärikasum enne makse | 7823 € | 7217 € | −18 104 € | 11 039 € | 57 217 € | 46 617 € | 55 878 € |
| Aruandeaasta kasum | 7823 € | 7217 € | −18 404 € | 11 039 € | 57 217 € | 46 617 € | 55 878 € |
| Tööjõukulud | 9913 € | 9304 € | 15 392 € | 27 586 € | 31 663 € | 83 583 € | 85 531 € |
| Varad kokku | 535 701 € | 520 896 € | 336 847 € | 391 566 € | 433 471 € | 397 215 € | 352 171 € |
| sh käibevarad | 255 176 € | 284 914 € | 268 592 € | 296 950 € | 353 410 € | 328 113 € | 299 146 € |
| sh raha | 31 317 € | 39 379 € | 72 845 € | 97 342 € | 67 976 € | 70 299 € | 53 374 € |
| Omakapital | 314 858 € | 307 035 € | 299 817 € | 319 421 € | 308 382 € | 251 165 € | 204 548 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 149 208 € | 170 971 € | 30 233 € | 72 145 € | 123 971 € | 140 356 € | 141 194 € |
| Pikaajalised kohustised | 71 635 € | 42 890 € | 6797 € | 0,00 € | 1118 € | 5694 € | 6429 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 5 | 6 |
| Omakapitali osakaal varadest | 58,8 % | 58,9 % | 89,0 % | 81,6 % | 71,1 % | 63,2 % | 58,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 2,9 % | 3,1 % | -6,6 % | 2,4 % | 9,3 % | 5,9 % | 6,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.