Registrikaart · Äriregistri kanne 11987854
Tegus Maja OÜ
- Registrikood11987854
- Asutatud2010 (16 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2024309 500 €
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 33 134 € seisuga 05.09.2026.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Tegus Maja OÜ
- Registrikood
- 11987854
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 03.09.2010
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, J. Vilmsi tn 47-12
- Aadress kehtib alates
- 08.07.2026
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Traficante OÜ | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 10.09.2025 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Paul Laas | Juhatuse liige | 04.03.2025 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Martin Siimer | otsene osalus | 09.06.2023 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 46 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 16 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 309 500 € | +18,6 | |
| Müügitulu muutus | 250 000 € → 309 500 € | +7,1 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 33 134 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256576987
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2024. aastal 309 500 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 309 500 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 250 000 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 3500 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 13 250 € |
| 2019 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 1874 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Ehitamine | Majandustegevusteade | Kehtiv | 29.12.2011 |
| Ehitise audit | Majandustegevusteade | Kehtiv | 04.02.2014 |
| Omanikujärelevalve | Majandustegevusteade | Kehtiv | 17.05.2011 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Müügitulu riikide kaupa (2022)
Majandusaasta aruandedKogu 3500 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 3500 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 4 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0,00 € | 309 500 € | 250 000 € | 3500 € | 13 250 € | 0,00 € | 1874 € |
| Ärikasum | −48 984 € | −36 859 € | 91 500 € | 333 € | −65 805 € | −3586 € | −10 068 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −48 984 € | −45 261 € | 90 715 € | 333 € | −65 805 € | −3586 € | −10 068 € |
| Aruandeaasta kasum | −48 984 € | −45 261 € | 90 715 € | 333 € | −65 805 € | −3586 € | −10 068 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 83,00 € | 990 € |
| Põhivarade kulum | — | — | — | — | 0,00 € | 150 € | 2380 € |
| Varad kokku | 4116 € | 64 332 € | 227 036 € | 21 415 € | 23 706 € | 95 036 € | 95 191 € |
| sh käibevarad | 4116 € | 64 332 € | 44 639 € | 21 415 € | 23 706 € | 95 036 € | 95 041 € |
| sh põhivarad | 0,00 € | 0,00 € | 182 397 € | — | 0,00 € | 0,00 € | 150 € |
| sh raha | 0,00 € | 3756 € | 3443 € | 34,00 € | 2499 € | 7,00 € | 32,00 € |
| Omakapital | 4116 € | 53 100 € | 98 361 € | 7646 € | 7313 € | 73 118 € | 76 704 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 50 544 € | 95 805 € | 5090 € | 4757 € | 70 562 € | 74 148 € | 84 216 € |
| Lühiajalised kohustised | 0,00 € | 11 232 € | 18 495 € | 13 769 € | 16 393 € | 21 918 € | 18 487 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 110 180 € | — | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | — | — | — | — | −65 805 € | −3436 € | −7688 € |
| Aruanne esitatud | 09.07.2026 | 30.06.2025 | 30.06.2024 | 10.07.2023 | 04.07.2022 | 30.06.2021 | 30.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 82,5 % | 43,3 % | 35,7 % | 30,8 % | 76,9 % | 80,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | −14,6 % | 36,3 % | 9,5 % | −496,6 % | — | −537,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 33 134 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.