RDevelopment OÜ
- Sellel aadressil on registreeritud 206 tegutsevat juriidilist isikut.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood11995003
- Asutatud2010 (15 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202412 450 €
Üldandmed
- Ärinimi
- RDevelopment OÜ
- Registrikood
- 11995003
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 20.09.2010
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Mõisa tn 4
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
37/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 15 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 12 450 € | +5,7 |
| Müügitulu muutus | 22 443 € → 12 450 € | -13,4 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 6832 | Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel teenis ettevõte 2024. aastal 12 450 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel EMTAK 2025 | 12 450 € |
| 2023 | Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel EMTAK 2008 | 18 443 € |
| 2023 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 4000 € |
| 2022 | Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel EMTAK 2008 | 12 801 € |
| 2021 | Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel EMTAK 2008 | 36 904 € |
| 2020 | Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel EMTAK 2008 | 7150 € |
| 2019 | Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel EMTAK 2008 | 55 000 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0,00 € | 12 450 € | 22 443 € | 12 801 € | 36 904 € | 7150 € | 55 000 € |
| Ärikasum enne makse | −75 634 € | −102 129 € | 200 953 € | −247 524 € | −2 793 340 € | 159 478 € | 637 405 € |
| Aruandeaasta kasum | −75 634 € | −102 129 € | 200 953 € | −247 524 € | −2 793 340 € | 159 478 € | 637 405 € |
| Varad kokku | 2 999 536 € | 2 963 157 € | 2 396 747 € | 2 249 691 € | 2 285 979 € | 5 487 333 € | 5 415 391 € |
| sh käibevarad | 2 607 459 € | 2 446 673 € | 1 906 104 € | 1 256 669 € | 1 288 894 € | 668 032 € | 482 158 € |
| sh raha | 38 725 € | 36 869 € | 243 € | 164 677 € | 56 400 € | 2070 € | 4744 € |
| Omakapital | 45 724 € | 21 358 € | 123 487 € | −77 466 € | −529 942 € | 2 263 398 € | 2 103 920 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 1 898 022 € | 1 657 516 € | 1 963 722 € | 1 345 090 € | 1 877 228 € | 774 024 € | 604 160 € |
| Pikaajalised kohustised | 1 055 790 € | 1 284 283 € | 309 538 € | 982 067 € | 938 693 € | 2 449 911 € | 2 707 311 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 1,5 % | 0,7 % | 5,2 % | -3,4 % | -23,2 % | 41,2 % | 38,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | -820,3 % | 895,4 % | -1933,6 % | -7569,2 % | 2230,5 % | 1158,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.