Registrikaart · Äriregistri kanne 11995322
Triokümp OÜ
- Registrikood11995322
- Asutatud2010 (15 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 202533 154 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Triokümp OÜ
- Registrikood
- 11995322
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 21.09.2010
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2684 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Rapla maakond, Rapla vald, Oola küla, Põllu
- Aadress kehtib alates
- 14.02.2018
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Mare Kalmet | 50 % · 1342 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
| Ülar Puhkan | 50 % · 1342 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Mare Kalmet | Juhatuse liige | 03.11.2010 |
| Ülar Puhkan | Juhatuse liige | 03.11.2010 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Mare Kalmet | otsene osalus | 19.11.2018 |
| Ülar Puhkan | otsene osalus | 19.11.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 69 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 15 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 33 154 € | +9,6 | |
| Müügitulu muutus | 23 550 € → 33 154 € | +12,2 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725129193
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 96211 | Juuksuriteenindus ja habemeajamine | Põhitegevusala |
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Juuksuriteenindus ja habemeajamine teenis ettevõte 2025. aastal 27 375 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Juuksuriteenindus ja habemeajamine EMTAK 2025 | 27 375 € |
| 2025 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 5779 € |
| 2024 | Juuksuriteenindus ja habemeajamine EMTAK 2025 | 23 550 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 60 064 € |
| 2023 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 14 805 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 48 064 € |
| 2022 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 14 580 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 17 016 € |
| 2021 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 13 535 € |
| 2020 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 13 000 € |
| 2019 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 18 650 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 33 154 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 33 154 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 33 154 € | 23 550 € | 74 869 € | 62 644 € | 30 551 € | 13 000 € | 18 650 € |
| Ärikasum | 1335 € | −5906 € | 6482 € | 333 € | 1972 € | −1529 € | 528 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 1335 € | −8529 € | 4419 € | 333 € | 1972 € | −1529 € | 528 € |
| Aruandeaasta kasum | 1335 € | −8529 € | 4419 € | 333 € | 1972 € | −1529 € | 528 € |
| Tööjõukulud | 18 754 € | 17 495 € | 35 887 € | 32 057 € | 14 315 € | 7241 € | 10 493 € |
| Põhivarade kulum | 200 € | — | — | — | — | 250 € | 250 € |
| Varad kokku | 6212 € | 5968 € | 14 260 € | 9471 € | 9035 € | 6228 € | 7292 € |
| sh käibevarad | 4412 € | 5968 € | 14 076 € | 9087 € | 8268 € | 5211 € | 6175 € |
| sh põhivarad | 1800 € | 0,00 € | 184 € | 384 € | 767 € | 1017 € | 1117 € |
| sh raha | 1908 € | 1826 € | 12 136 € | 4157 € | 2588 € | 370 € | 1084 € |
| Omakapital | 4321 € | 2986 € | 11 515 € | 7095 € | 6762 € | 4790 € | 6319 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 302 € | 8831 € | 4412 € | 4078 € | 2106 € | 3635 € | 3107 € |
| Lühiajalised kohustised | 1891 € | 2982 € | 2745 € | 2376 € | 2273 € | 1438 € | 973 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | 1535 € | — | — | — | — | −1279 € | 778 € |
| Aruanne esitatud | 19.05.2026 | 30.06.2025 | 06.05.2024 | 26.06.2023 | 24.10.2022 | 15.06.2021 | 09.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 69,6 % | 50,0 % | 80,8 % | 74,9 % | 74,8 % | 76,9 % | 86,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 4,0 % | −36,2 % | 5,9 % | 0,5 % | 6,5 % | −11,8 % | 2,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.