Proveto Grupp OÜ
- Majandusaasta aruannetes müügitulu ei kajastu, ehkki ettevõte on registris 15 aastat.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood11999685
- Asutatud2010 (15 a)
- Töötajaid 20250
- KMKR numberEE101426729
Üldandmed
- Ärinimi
- Proveto Grupp OÜ
- Registrikood
- 11999685
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 29.09.2010
- KMKR number
- EE101426729
- Aadress
- Harju maakond, Viimsi vald, Tammneeme küla, Teigari tee 1
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
45/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 15 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | aruandes ei kajastu | 0 |
| Müügitulu muutus | võrdlusaastat ei ole | 0 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725017397
- Mobiil +3725017398
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 82991 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ärikasum enne makse | −3103 € | −1298 € | −1511 € | −22 934 € | −290 € | −10 296 € | −14 366 € |
| Aruandeaasta kasum | −3103 € | −1298 € | −1511 € | −22 934 € | −290 € | −10 296 € | −14 366 € |
| Varad kokku | 140 409 € | 143 511 € | 144 809 € | 146 321 € | 169 255 € | 169 545 € | 179 841 € |
| sh käibevarad | 2719 € | 5821 € | 7119 € | 8631 € | 31 565 € | 31 855 € | 42 151 € |
| sh raha | 1909 € | 5435 € | 6845 € | 8631 € | 31 532 € | 31 855 € | 38 233 € |
| Omakapital | 140 409 € | 143 511 € | 144 809 € | 146 321 € | 169 255 € | 169 545 € | 179 841 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | — | — | — | — | — | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.