Registrikaart · Äriregistri kanne 11999780
SATORI INVESTMENTS OÜ
- Registrikood11999780
- Asutatud2010 (15 a)
- Töötajaid 20200
- Müügitulu 20201 446 500 €
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 250 € seisuga 05.09.2026.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- SATORI INVESTMENTS OÜ
- Registrikood
- 11999780
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 29.09.2010
- KMKR number
- —
- Aadress
- —
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 55 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 15 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 1 446 500 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 365 000 € → 1 446 500 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 250 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46699 | Muude üld- ja eriotstarbeliste masinate ja seadmete hulgimüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muude üld- ja eriotstarbeliste masinate ja seadmete hulgimüük teenis ettevõte 2020. aastal 1 446 500 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2020 | Muude üld- ja eriotstarbeliste masinate ja seadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 1 446 500 € |
| 2019 | Muude üld- ja eriotstarbeliste masinate ja seadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 365 000 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2020 | 2019 |
|---|---|---|
| Müügitulu | 1 446 500 € | 365 000 € |
| Ärikasum enne makse | 166 008 € | −955 531 € |
| Aruandeaasta kasum | 166 008 € | −955 531 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | — |
| Varad kokku | 1 697 514 € | 538 165 € |
| sh käibevarad | 1 697 514 € | 266 680 € |
| sh raha | 35 924 € | 3031 € |
| Omakapital | 301 560 € | 135 553 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2557 € | 2557 € |
| Lühiajalised kohustised | 1 395 954 € | 402 612 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 17,8 % | 25,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 11,5 % | -261,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 250 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.