Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12004523

Varm Stuudio OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12004523
  • Asutatud2010 (15 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 202514 229 €

Usaldusväärsuse indeks

38/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20102015202020252026Asutatud 11.10.2010Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 11.10.2010 2010, Esimene aruanne 2011, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Varm Stuudio OÜ
Registrikood
12004523
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
11.10.2010
KMKR number
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Videviku tn 39-3

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 38 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg15 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu14 229 €+6,3
Müügitulu muutus25 654 € → 14 229 €-13,4
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
90121VisuaalkunstiloomePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €17 tuh €35 tuh €52 tuh €70 tuh €2019: 69 810 €69 810 €20192020: 38 242 €20202021: 28 194 €20212022: 33 478 €20222023: 30 802 €20232024: 25 654 €20242025: 14 229 €14 229 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Visuaalkunstiloome teenis ettevõte 2025. aastal 14 229 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Visuaalkunstiloome EMTAK 202514 229 €
2024Visuaalkunstiloome EMTAK 202525 654 €
2023Kunstialane loometegevus EMTAK 200830 802 €
2022Kunstialane loometegevus EMTAK 200833 478 €
2021Kunstialane loometegevus EMTAK 200828 194 €
2020Kunstialane loometegevus EMTAK 200838 242 €
2019Kunstialane loometegevus EMTAK 200869 810 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112011: 020112012: 020122013: 020132014: 020142015: 020152016: 020162017: 020172018: 020182019: 020192020: 1120202021: 120212022: 120222023: 020232024: 020242025: 002025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20221
20211
20201
20190
20180
20170
20160
20150
20140
20130
20120
20110

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu14 229 €25 654 €30 802 €33 478 €28 194 €38 242 €69 810 €
Ärikasum enne makse−1109 €6897 €−5216 €194 €10,00 €1435 €19 871 €
Aruandeaasta kasum−1109 €6897 €−5216 €194 €10,00 €1435 €19 871 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €5157 €2119 €8829 €7504 €
Varad kokku168 074 €169 795 €163 948 €168 553 €171 809 €173 756 €175 066 €
sh käibevarad16 180 €16 353 €8337 €10 368 €12 235 €17 949 €22 630 €
sh raha15 786 €16 063 €9976 €12 235 €11 049 €17 884 €
Omakapital167 177 €168 286 €161 356 €166 572 €166 378 €166 368 €164 932 €
sh osa- või aktsiakapital2684 €2684 €2684 €2684 €2684 €2684 €2684 €
Lühiajalised kohustised897 €1509 €2592 €1981 €5431 €7388 €10 134 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0001110
Omakapitali osakaal varadest99,5 %99,1 %98,4 %98,8 %96,8 %95,7 %94,2 %
Puhaskasumi määr müügitulust-7,8 %26,9 %-16,9 %0,6 %0,0 %3,8 %28,5 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang