Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12007935

Launi Production OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12007935
  • Asutatud2010 (15 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 20252378 €

Usaldusväärsuse indeks

43/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20102015202020252026Asutatud 18.10.2010Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 18.10.2010 2010, Esimene aruanne 2011, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Launi Production OÜ
Registrikood
12007935
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
18.10.2010
KMKR number
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Kukermiidi tn 6

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 43 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg15 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu2378 €0
Müügitulu muutus2542 € → 2378 €-1,9
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €1978 €3956 €5934 €7912 €2019: 7912 €7912 €20192020: 6506 €20202021: 2597 €20212022: 3909 €2022ei kajastu20232024: 2542 €20242025: 2378 €2378 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Tekstiili, rõivaste, jalatsite ja nahktoodete hulgimüügi vahendusteenus teenis ettevõte 2025. aastal 2378 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Tekstiili, rõivaste, jalatsite ja nahktoodete hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 20252378 €
2024Tekstiili, rõivaste, jalatsite ja nahktoodete hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 20252542 €
2022Muude pealisrõivaste tootmine, k.a rätsepatöö EMTAK 20083909 €
2021Muude pealisrõivaste tootmine, k.a rätsepatöö EMTAK 20082597 €
2020Muude pealisrõivaste tootmine, k.a rätsepatöö EMTAK 20086506 €
2019Muude pealisrõivaste tootmine, k.a rätsepatöö EMTAK 20087912 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
013452011: 020112012: 320122013: 5520132014: 520142015: 320152016: 020162017: 020172018: 020182019: 020192020: 020202021: 020212022: 020222023: 020232024: 020242025: 002025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200
20190
20180
20170
20160
20153
20145
20135
20123
20110

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu2378 €2542 €0,00 €3909 €2597 €6506 €7912 €
Ärikasum enne makse−572 €259 €−2631 €710 €−482 €86 298 €−10 259 €
Aruandeaasta kasum−572 €259 €−2631 €710 €−482 €86 298 €−10 259 €
Varad kokku65 489 €67 469 €66 432 €71 559 €87 479 €107 028 €137 327 €
sh käibevarad65 489 €67 469 €66 432 €71 559 €87 479 €107 028 €136 894 €
sh raha700 €2580 €0,00 €1491 €764 €359 €1077 €
Omakapital2946 €3518 €3259 €5890 €5180 €5662 €−80 636 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
Lühiajalised kohustised62 543 €63 951 €63 173 €65 669 €82 299 €101 366 €217 963 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000000
Omakapitali osakaal varadest4,5 %5,2 %4,9 %8,2 %5,9 %5,3 %-58,7 %
Puhaskasumi määr müügitulust-24,1 %10,2 %18,2 %-18,6 %1326,4 %-129,7 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang