Registrikaart · Äriregistri kanne 12009319
Nestex Balti OÜ
- Registrikood12009319
- Asutatud2010 (15 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025400 336 €
- KMKR numberEE101457332
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Nestex Balti OÜ
- Registrikood
- 12009319
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 20.10.2010
- KMKR number
- EE101457332
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Pirita linnaosa, Piksepeni tn 4
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 80 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 15 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 400 336 € | +19,6 | |
| Müügitulu muutus | 272 814 € → 400 336 € | +14 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725145566
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46901 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Spetsialiseerimata hulgikaubandus teenis ettevõte 2025. aastal 400 336 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2025 | 400 336 € |
| 2024 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2025 | 272 814 € |
| 2023 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 150 068 € |
| 2022 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 206 176 € |
| 2021 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 141 605 € |
| 2020 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 93 775 € |
| 2019 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 101 786 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 400 336 € | 272 814 € | 150 068 € | 206 176 € | 141 605 € | 93 775 € | 101 786 € |
| Ärikasum enne makse | 23 557 € | 11 417 € | 14 569 € | 27 209 € | 21 006 € | 18 600 € | 20 542 € |
| Aruandeaasta kasum | 23 557 € | 11 417 € | 14 569 € | 27 209 € | 21 006 € | 18 600 € | 20 542 € |
| Tööjõukulud | 3211 € | 3123 € | 1041 € | 0,00 € | 427 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 251 205 € | 214 368 € | 163 709 € | 149 203 € | 123 680 € | 100 220 € | 82 357 € |
| sh käibevarad | 208 227 € | 166 614 € | 139 895 € | 121 800 € | 93 444 € | 69 466 € | 81 106 € |
| sh raha | 15 047 € | 57 695 € | 10 824 € | 2441 € | 25 845 € | 3852 € | 3755 € |
| Omakapital | 197 690 € | 174 133 € | 162 716 € | 148 147 € | 120 938 € | 99 932 € | 81 332 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 28 081 € | 9556 € | 993 € | 1056 € | 2742 € | 288 € | 1025 € |
| Pikaajalised kohustised | 25 434 € | 30 679 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 78,7 % | 81,2 % | 99,4 % | 99,3 % | 97,8 % | 99,7 % | 98,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 5,9 % | 4,2 % | 9,7 % | 13,2 % | 14,8 % | 19,8 % | 20,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.