Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12013083

Trailer Service OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12013083
  • Asutatud2010 (15 a)
  • Töötajaid 20254
  • Müügitulu 2025291 300 €
  • KMKR numberEE101406749

Usaldusväärsuse indeks

68/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20102015202020252026Asutatud 28.10.2010Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 28.10.2010 2010, Esimene aruanne 2011, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Trailer Service OÜ
Registrikood
12013083
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
28.10.2010
KMKR number
EE101406749
Aadress
Harju maakond, Saue vald, Vanamõisa küla, Paju tee 3

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 68 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg15 aastat registris+25
Töötajate arv4 töötajat viimases aruandes+4
Müügitulu291 300 €+18,3
Müügitulu muutus288 004 € → 291 300 €+0,3
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
95311Mootorsõidukite remont ja hooldusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €90 tuh €181 tuh €271 tuh €362 tuh €2019: 297 615 €20192020: 268 186 €20202021: 263 563 €20212022: 356 007 €20222023: 361 724 €361 724 €20232024: 288 004 €20242025: 291 300 €291 300 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Mootorsõidukite remont ja hooldus teenis ettevõte 2025. aastal 291 300 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 2025291 300 €
2024Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 2025288 004 €
2023Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008361 724 €
2022Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008356 007 €
2021Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008263 563 €
2020Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008268 186 €
2019Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008297 615 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
024572011: 620112012: 620122013: 7720132014: 620142015: 520152016: 520162017: 520172018: 420182019: 420192020: 420202021: 420212022: 420222023: 420232024: 420242025: 442025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20254
20244
20234
20224
20214
20204
20194
20184
20175
20165
20155
20146
20137
20126
20116

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu291 300 €288 004 €361 724 €356 007 €263 563 €268 186 €297 615 €
Ärikasum enne makse120 €−10 802 €21 191 €36 432 €6684 €4578 €1668 €
Aruandeaasta kasum120 €−13 910 €18 050 €34 912 €4897 €2584 €−1493 €
Tööjõukulud127 594 €130 828 €127 768 €117 232 €99 052 €96 953 €99 294 €
Varad kokku46 760 €40 954 €72 576 €72 509 €41 141 €43 761 €50 300 €
sh käibevarad46 760 €40 954 €72 576 €72 509 €41 141 €41 863 €42 747 €
sh raha5883 €3546 €16 494 €38 507 €4710 €10 522 €15 713 €
Omakapital10 823 €10 704 €41 114 €38 064 €12 152 €19 174 €27 590 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
Lühiajalised kohustised35 937 €30 250 €31 462 €34 445 €28 989 €24 587 €22 710 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)4444444
Omakapitali osakaal varadest23,1 %26,1 %56,6 %52,5 %29,5 %43,8 %54,9 %
Puhaskasumi määr müügitulust0,0 %-4,8 %5,0 %9,8 %1,9 %1,0 %-0,5 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang