Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12013396

OÜ Dekar

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12013396
  • Asutatud2010 (15 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 20259189 €
  • KMKR numberEE101406383

Usaldusväärsuse indeks

36/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20102015202020252026Asutatud 29.10.2010Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 29.10.2010 2010, Esimene aruanne 2011, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
OÜ Dekar
Registrikood
12013396
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
29.10.2010
KMKR number
EE101406383
Aadress

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 36 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg15 aastat registris+25
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu9189 €+4,5
Müügitulu muutus20 334 € → 9189 €-15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
02201MetsavaruminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €6832 €14 tuh €20 tuh €27 tuh €2019: 16 269 €20192020: 27 329 €27 329 €20202021: 13 153 €20212022: 22 564 €20222023: 23 385 €20232024: 20 334 €20242025: 9189 €9189 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Metsavarumine teenis ettevõte 2025. aastal 9189 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Metsavarumine EMTAK 20259189 €
2024Metsavarumine EMTAK 202520 334 €
2023Metsavarumine EMTAK 200823 385 €
2022Metsavarumine EMTAK 200822 564 €
2021Metsavarumine EMTAK 200813 153 €
2020Metsavarumine EMTAK 200827 329 €
2019Metsavarumine EMTAK 200816 269 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
012232011: 120112012: 3320122013: 320132014: 320142015: 320152016: 320162017: 320172018: 220182019: 120192020: 120202021: 120212022: 120222023: 120232024: 120242025: 112025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20221
20211
20201
20191
20182
20173
20163
20153
20143
20133
20123
20111

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu9189 €20 334 €23 385 €23 564 €13 153 €27 329 €16 269 €
Ärikasum enne makse−13 743 €1144 €−218 €−669 €−7168 €9622 €−1766 €
Aruandeaasta kasum−13 743 €1144 €−218 €−669 €−7168 €9622 €−1766 €
Tööjõukulud16 939 €14 947 €13 280 €11 795 €10 765 €10 003 €9918 €
Varad kokku8458 €22 048 €21 558 €23 110 €21 640 €27 646 €21 872 €
sh käibevarad8458 €22 008 €6866 €6726 €3564 €7878 €412 €
Omakapital4770 €18 513 €17 369 €17 588 €18 258 €25 426 €15 803 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
Lühiajalised kohustised3688 €3535 €4189 €5522 €3382 €2220 €6069 €
Pikaajalised kohustised0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1111111
Omakapitali osakaal varadest56,4 %84,0 %80,6 %76,1 %84,4 %92,0 %72,3 %
Puhaskasumi määr müügitulust-149,6 %5,6 %-0,9 %-2,8 %-54,5 %35,2 %-10,9 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang