Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12016683

RR Arenduse OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12016683
  • Asutatud2010 (15 a)
  • Töötajaid 20257
  • Müügitulu 2025148 318 €
  • KMKR numberEE101697765

Usaldusväärsuse indeks

65/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20102015202020252026Asutatud 09.11.2010Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 09.11.2010 2010, Esimene aruanne 2011, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
RR Arenduse OÜ
Registrikood
12016683
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
09.11.2010
KMKR number
EE101697765
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 40-1

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 65 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg15 aastat registris+25
Töötajate arv7 töötajat viimases aruandes+7
Müügitulu148 318 €+15,6
Müügitulu muutus160 411 € → 148 318 €-2,3
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
96211Juuksuriteenindus ja habemeajaminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €47 tuh €94 tuh €140 tuh €187 tuh €2019: 175 976 €20192020: 164 178 €20202021: 144 160 €20212022: 164 380 €20222023: 187 091 €187 091 €20232024: 160 411 €20242025: 148 318 €148 318 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Juuksuriteenindus ja habemeajamine teenis ettevõte 2025. aastal 148 318 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Juuksuriteenindus ja habemeajamine EMTAK 2025148 318 €
2024Juuksuriteenindus ja habemeajamine EMTAK 2025160 411 €
2023Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008187 091 €
2022Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008164 380 €
2021Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008144 160 €
2020Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008164 178 €
2019Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008175 976 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0369122011: 020112012: 020122013: 020132014: 1020142015: 121220152016: 1020162017: 1120172018: 1020182019: 1020192020: 920202021: 820212022: 820222023: 820232024: 720242025: 772025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20257
20247
20238
20228
20218
20209
201910
201810
201711
201610
201512
201410
20130
20120
20110

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu148 318 €160 411 €187 091 €164 380 €144 160 €164 178 €175 976 €
Ärikasum enne makse74,00 €−7133 €4472 €3324 €944 €84,00 €1078 €
Aruandeaasta kasum74,00 €−7133 €4472 €3324 €944 €84,00 €1078 €
Tööjõukulud95 656 €103 674 €107 014 €50 016 €88 673 €97 497 €124 987 €
Varad kokku30 232 €45 489 €67 669 €62 631 €62 147 €55 523 €66 938 €
sh käibevarad27 328 €43 803 €54 402 €47 775 €32 822 €27 355 €34 862 €
sh raha3309 €10 927 €21 597 €12 668 €11 118 €8416 €14 450 €
Omakapital17 875 €34 117 €52 376 €47 904 €44 579 €43 635 €43 551 €
sh osa- või aktsiakapital2557 €2557 €2557 €2557 €2557 €2557 €2557 €
Lühiajalised kohustised12 357 €11 372 €15 293 €14 727 €17 568 €11 888 €23 387 €
Pikaajalised kohustised0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)77888910
Omakapitali osakaal varadest59,1 %75,0 %77,4 %76,5 %71,7 %78,6 %65,1 %
Puhaskasumi määr müügitulust0,0 %-4,4 %2,4 %2,0 %0,7 %0,1 %0,6 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang