Registrikaart · Äriregistri kanne 12021444
Vindex Assistance OÜ
- Registrikood12021444
- Asutatud2010 (15 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 201992,00 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Vindex Assistance OÜ
- Registrikood
- 12021444
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 22.11.2010
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, A. H. Tammsaare tee 131-73
- Aadress kehtib alates
- 01.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Jevgeni Tverdohlebov | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Jevgeni Tverdohlebov | Juhatuse liige | 22.11.2010 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Jevgeni Tverdohlebov | otsene osalus | 01.09.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 45 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 15 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 92,00 € | 0 | |
| Müügitulu muutus | võrdlusaastat ei ole | 0 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37251911488
- Veebilehtvindex.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 69202 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Raamatupidamine, maksualane nõustamine teenis ettevõte 2019. aastal 92,00 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2019 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 92,00 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 92,00 € |
| Ärikasum | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | −30,00 € | −69,00 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 487 € | 11,00 € | 8,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 7231 € | 356 € |
| Aruandeaasta kasum | 487 € | 11,00 € | 8,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 7231 € | 356 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 195 384 € | 194 897 € | 194 866 € | 194 858 € | 194 858 € | 194 858 € | 192 882 € |
| sh käibevarad | 3527 € | 3040 € | 3009 € | 3001 € | 3001 € | 3001 € | 3,00 € |
| sh põhivarad | 191 857 € | 191 857 € | 191 857 € | 191 857 € | 191 857 € | 191 857 € | 192 879 € |
| sh raha | 0,00 € | 3040 € | 3009 € | 1,00 € | 1,00 € | 3001 € | 3,00 € |
| Omakapital | 191 414 € | 190 927 € | 190 916 € | 190 908 € | 190 908 € | 190 908 € | 183 678 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 190 677 € | 190 666 € | 190 658 € | 190 658 € | 190 658 € | 183 427 € | 183 072 € |
| Lühiajalised kohustised | 54,00 € | 54,00 € | 54,00 € | 54,00 € | 54,00 € | 54,00 € | 54,00 € |
| Pikaajalised kohustised | 3916 € | 3916 € | 3896 € | 3896 € | 3896 € | 3896 € | 9150 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 27.05.2025 | 24.06.2024 | 22.06.2023 | 08.12.2022 | 06.07.2021 | 17.08.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,0 % | 98,0 % | 98,0 % | 98,0 % | 98,0 % | 98,0 % | 95,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | — | — | — | — | — | 387,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.