Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12030686

OÜ M-Puit

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12030686
  • Asutatud2010 (15 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 2025513 827 €
  • KMKR numberEE102031883

Usaldusväärsuse indeks

65/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20102015202020252026Asutatud 17.12.2010Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 17.12.2010 2010, Esimene aruanne 2011, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
OÜ M-Puit
Registrikood
12030686
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
17.12.2010
KMKR number
EE102031883
Aadress
Harju maakond, Jõelähtme vald, Saha küla, Mesilase tee 4

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 65 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg15 aastat registris+25
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu513 827 €+20
Müügitulu muutus523 720 € → 513 827 €-0,6
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €299 tuh €598 tuh €897 tuh €1,2 mln €2019: 87 027 €20192020: 119 309 €20202021: 406 968 €20212022: 1 195 819 €1 195 819 €20222023: 590 212 €20232024: 523 720 €20242025: 513 827 €513 827 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 445 735 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025445 735 €
2025Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük EMTAK 202534 011 €
2025Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 202524 057 €
2025Puidust jm materjalist uste, akende ja treppide paigaldus EMTAK 202510 024 €
2024Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025433 231 €
2024Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük EMTAK 202540 588 €
2024Puidust jm materjalist uste, akende ja treppide paigaldus EMTAK 202532 919 €
2024Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 202516 982 €
2023Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008410 367 €
2023Plastuste, -akende, -vaheseinte jms tootmine EMTAK 2008102 293 €
2023Puidust jm materjalist uste, akende ja treppide paigaldus EMTAK 200848 677 €
2023Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine EMTAK 200828 875 €
2022Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008697 143 €
2022Plastuste, -akende, -vaheseinte jms tootmine EMTAK 2008398 676 €
2022Puidust jm materjalist uste, akende ja treppide paigaldus EMTAK 200874 099 €
2022Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine EMTAK 200825 901 €
2021Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008255 781 €
2021Plastuste, -akende, -vaheseinte jms tootmine EMTAK 2008122 492 €
2021Muude ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine EMTAK 200818 865 €
2021Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine EMTAK 20086700 €
2021Puidust jm materjalist uste, akende ja treppide paigaldus EMTAK 20083130 €
2020Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 200849 571 €
2020Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 200842 477 €
2020Puidust jm materjalist uste, akende ja treppide paigaldus EMTAK 200819 246 €
2020Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine EMTAK 20088015 €
2019Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 200843 514 €
2019Puidust jm materjalist uste, akende ja treppide paigaldus EMTAK 200817 600 €
2019Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine EMTAK 200817 210 €
2019Muude ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine EMTAK 20088703 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
012342011: 020112012: 020122013: 020132014: 020142015: 020152016: 020162017: 020172018: 020182019: 120192020: 120202021: 4420212022: 420222023: 320232024: 120242025: 112025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20233
20224
20214
20201
20191
20180
20170
20160
20150
20140
20130
20120
20110

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu513 827 €523 720 €590 212 €1 195 819 €406 968 €119 309 €87 027 €
Ärikasum enne makse18 670 €223 778 €54 441 €19 348 €1007 €29 464 €17 399 €
Aruandeaasta kasum1747 €223 778 €54 441 €19 348 €1007 €29 464 €17 399 €
Tööjõukulud14 226 €30 664 €47 590 €61 386 €51 004 €18 052 €3482 €
Varad kokku349 116 €480 411 €419 500 €294 255 €294 660 €85 325 €37 991 €
sh käibevarad326 628 €444 888 €364 160 €222 504 €278 431 €70 331 €5417 €
sh raha318 031 €180 119 €28 351 €61 142 €38 135 €353 €547 €
Omakapital301 568 €359 821 €139 043 €84 603 €65 255 €64 248 €34 784 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised47 548 €112 342 €261 692 €118 100 €162 991 €13 548 €3156 €
Pikaajalised kohustised0,00 €8248 €18 765 €91 552 €66 414 €7529 €51,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1134411
Omakapitali osakaal varadest86,4 %74,9 %33,1 %28,8 %22,1 %75,3 %91,6 %
Puhaskasumi määr müügitulust0,3 %42,7 %9,2 %1,6 %0,2 %24,7 %20,0 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang