Registrikaart · Äriregistri kanne 12032614
ElectroAir Trade OÜ
- Registrikood12032614
- Asutatud2010 (15 a)
- Töötajaid 20255
- Müügitulu 20251 076 578 €
- KMKR numberEE101483474
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- ElectroAir Trade OÜ
- Registrikood
- 12032614
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 27.12.2010
- KMKR number
- EE101483474
- Osa- või aktsiakapital
- 100 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Rae vald, Soodevahe küla, Kapteni tee 1
- Aadress kehtib alates
- 01.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Captains Holding OÜ | 100 % · 100 000 € | Ainuomand | 19.08.2025 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Aleksei Snitsarenko | Juhatuse liige | 27.12.2010 |
| Vadim Šlenduhhov | Juhatuse liige | 28.03.2022 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Aleksei Snitsarenko | otsene osalus | 09.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 55 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 15 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 5 töötajat viimases aruandes | +5 | |
| Müügitulu | 1 076 578 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 3 199 828 € → 1 076 578 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+3726518020
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 4664 | Muude masinate ja seadmete hulgimüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muude masinate ja seadmete hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 1 076 578 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muude masinate ja seadmete hulgimüük EMTAK 2025 | 1 076 578 € |
| 2024 | Muude masinate ja seadmete hulgimüük EMTAK 2025 | 3 199 828 € |
| 2023 | Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete hulgimüük, sh kaablid EMTAK 2008 | 1 037 753 € |
| 2022 | Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete hulgimüük, sh kaablid EMTAK 2008 | 1 605 309 € |
| 2021 | Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete hulgimüük, sh kaablid EMTAK 2008 | 2 182 001 € |
| 2020 | Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete hulgimüük, sh kaablid EMTAK 2008 | 1 124 536 € |
| 2019 | Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete hulgimüük, sh kaablid EMTAK 2008 | 3 912 679 € |
| 2019 | Muu mujal liigitamata teenindus EMTAK 2008 | 250 000 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Elektritööd | Majandustegevusteade | Kehtiv | 30.08.2023 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 1 076 578 € ehk 100 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Kuuba | 1 076 578 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 5 |
| 2024 | 4 |
| 2023 | 5 |
| 2022 | 5 |
| 2021 | 7 |
| 2020 | 7 |
| 2019 | 7 |
| 2018 | 14 |
| 2017 | 14 |
| 2016 | 8 |
| 2015 | 5 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 3 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 076 578 € | 3 199 828 € | 1 037 753 € | 1 605 309 € | 2 182 001 € | 1 124 536 € | 4 162 679 € |
| Ärikasum | 184 078 € | 653 522 € | −52 026 € | 437 879 € | 1 178 065 € | −181 637 € | 636 391 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 133 426 € | 632 656 € | −75 812 € | 408 656 € | 1 129 627 € | −225 922 € | 539 887 € |
| Aruandeaasta kasum | 122 914 € | 613 906 € | −75 812 € | 408 656 € | 1 129 627 € | −235 649 € | 523 413 € |
| Tööjõukulud | 117 220 € | 109 470 € | 133 309 € | 173 921 € | 157 935 € | 125 683 € | 154 831 € |
| Põhivarade kulum | 3349 € | 1157 € | 156 € | 2261 € | 6000 € | 6000 € | 6114 € |
| Varad kokku | 2 053 187 € | 2 474 554 € | 2 524 105 € | 2 150 134 € | 1 897 116 € | 1 217 355 € | 5 710 386 € |
| sh käibevarad | 2 037 426 € | 2 456 403 € | 2 523 997 € | 2 149 870 € | 1 894 592 € | 1 196 772 € | 5 684 369 € |
| sh põhivarad | 15 761 € | 18 151 € | 108 € | 264 € | 2524 € | 20 583 € | 26 017 € |
| sh raha | 671 323 € | 946 412 € | 782 464 € | 915 376 € | 493 588 € | 613 153 € | 344 734 € |
| Omakapital | 818 521 € | 732 875 € | 193 969 € | 269 781 € | −138 875 € | −1 268 502 € | 2 184 615 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 100 000 € | 100 000 € | 100 000 € | 100 000 € | 100 000 € | 100 000 € | 100 000 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 585 607 € | 18 969 € | 169 781 € | −238 875 € | −1 368 502 € | −1 132 853 € | 1 556 202 € |
| Lühiajalised kohustised | 1 234 666 € | 1 741 679 € | 2 330 136 € | 1 880 353 € | 2 035 991 € | 2 485 857 € | 3 525 771 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 5 | 4 | 5 | 5 | 7 | 7 | 7 |
| Ärikasum enne kulumit | 187 427 € | 654 679 € | −51 870 € | 440 140 € | 1 184 065 € | −175 637 € | 642 505 € |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 19.08.2025 | 18.07.2024 | 07.07.2023 | 30.06.2022 | 01.07.2021 | 11.06.2020 |
| Auditeeritud | — | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah |
| Omakapitali osakaal varadest | 39,9 % | 29,6 % | 7,7 % | 12,5 % | −7,3 % | −104,2 % | 38,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 11,4 % | 19,2 % | −7,3 % | 25,5 % | 51,8 % | −21,0 % | 12,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.