Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12033619

Kunstigurmee OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12033619
  • Asutatud2010 (15 a)
  • Töötajaid 20253
  • Müügitulu 202547 398 €

Usaldusväärsuse indeks

44/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20102015202020252026Asutatud 29.12.2010Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 29.12.2010 2010, Esimene aruanne 2011, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Kunstigurmee OÜ
Registrikood
12033619
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
29.12.2010
KMKR number
Aadress
Põlva maakond, Kanepi vald, Karaski küla, Soku-Tiigi

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 44 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg15 aastat registris+25
Töötajate arv3 töötajat viimases aruandes+3
Müügitulu47 398 €+11,1
Müügitulu muutus131 031 € → 47 398 €-15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
5611RestoranitegevusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €42 tuh €84 tuh €126 tuh €169 tuh €2019168 617 €2020202120222023202447 398 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Restoranitegevus teenis ettevõte 2025. aastal 47 398 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Restoranitegevus EMTAK 202547 398 €
2024Restoranide ja kohvikute tegevus EMTAK 2025131 031 €
2023Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008120 892 €
2022Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008102 656 €
2021Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008110 493 €
2020Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008168 617 €
2019Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 200892 245 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0122320112012201320142015201620172018201932020202120222023202432025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20253
20243
20232
20223
20213
20203
20192
20182
20172
20162
20152
20142
20130
20120
20110

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu47 398 €131 031 €120 892 €102 656 €110 493 €168 617 €92 245 €
Ärikasum enne makse38,00 €−1970 €2896 €60,00 €72,00 €402 €784 €
Aruandeaasta kasum38,00 €−1970 €2896 €60,00 €72,00 €402 €784 €
Tööjõukulud16 363 €49 779 €23 160 €36 129 €36 868 €60 326 €22 699 €
Varad kokku11 200 €35 388 €32 711 €29 179 €36 573 €34 462 €30 133 €
sh käibevarad348 €8112 €8130 €2969 €6386 €3294 €9468 €
sh raha348 €4637 €8040 €1641 €4024 €3294 €8158 €
Omakapital6900 €6862 €8832 €5936 €5876 €5804 €5402 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
Lühiajalised kohustised4300 €28 526 €23 879 €23 243 €30 697 €28 658 €24 731 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)3323332
Omakapitali osakaal varadest61,6 %19,4 %27,0 %20,3 %16,1 %16,8 %17,9 %
Puhaskasumi määr müügitulust0,1 %−1,5 %2,4 %0,1 %0,1 %0,2 %0,8 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang