Registrikaart · Äriregistri kanne 12038947
Koigre OÜ
- Registrikood12038947
- Asutatud2011 (15 a)
- Töötajaid 202510
- Müügitulu 20251 423 193 €
- KMKR numberEE101434313
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Koigre OÜ
- Registrikood
- 12038947
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 10.01.2011
- KMKR number
- EE101434313
- Aadress
- Pärnu maakond, Tori vald, Eametsa küla, Kukeküla tee 13
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 90 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 15 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 10 töötajat viimases aruandes | +10 | |
| Müügitulu | 1 423 193 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 730 072 € → 1 423 193 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725279239
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 42211 | Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 1 423 193 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus EMTAK 2025 | 1 423 193 € |
| 2024 | Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus EMTAK 2025 | 730 072 € |
| 2023 | Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus EMTAK 2008 | 907 817 € |
| 2022 | Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus EMTAK 2008 | 824 962 € |
| 2022 | Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 2700 € |
| 2021 | Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus EMTAK 2008 | 670 182 € |
| 2021 | Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 1218 € |
| 2020 | Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus EMTAK 2008 | 408 764 € |
| 2019 | Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus EMTAK 2008 | 149 673 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 10 |
| 2024 | 9 |
| 2023 | 8 |
| 2022 | 6 |
| 2021 | 4 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 5 |
| 2012 | 6 |
| 2011 | 6 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 423 193 € | 730 072 € | 907 817 € | 827 662 € | 671 400 € | 408 764 € | 149 673 € |
| Ärikasum enne makse | 122 491 € | −71 749 € | 83 340 € | 78 437 € | 107 409 € | 125 869 € | 16 798 € |
| Aruandeaasta kasum | 122 491 € | −71 749 € | 83 340 € | 78 437 € | 107 409 € | 125 869 € | 16 798 € |
| Tööjõukulud | 279 013 € | 114 278 € | 209 699 € | 168 866 € | 96 086 € | 20 085 € | 18 173 € |
| Varad kokku | 807 220 € | 598 510 € | 569 101 € | 502 689 € | 437 931 € | 257 337 € | 152 839 € |
| sh käibevarad | 527 509 € | 372 420 € | 498 940 € | 398 879 € | 339 846 € | 202 949 € | 136 363 € |
| sh raha | 122 595 € | 75 465 € | 114 021 € | 83 055 € | 148 330 € | 77 145 € | 13 563 € |
| Omakapital | 552 059 € | 419 719 € | 491 468 € | 408 128 € | 329 691 € | 222 282 € | 96 412 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 200 160 € | 103 143 € | 67 382 € | 77 272 € | 84 071 € | 35 055 € | 56 427 € |
| Pikaajalised kohustised | 55 001 € | 75 648 € | 10 251 € | 17 289 € | 24 169 € | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 10 | 9 | 8 | 6 | 4 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 68,4 % | 70,1 % | 86,4 % | 81,2 % | 75,3 % | 86,4 % | 63,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 8,6 % | -9,8 % | 9,2 % | 9,5 % | 16,0 % | 30,8 % | 11,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.