Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12040335

CA-RE Group OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12040335
  • Asutatud2011 (15 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202531 012 €
  • KMKR numberEE101425759
  • Sellel aadressil on registreeritud 30 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

42/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2011201620212026Asutatud 12.01.2011Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 12.01.2011 2011, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
CA-RE Group OÜ
Registrikood
12040335
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
12.01.2011
KMKR number
EE101425759
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Juhkentali tn 52

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 42 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg15 aastat registris+25
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu31 012 €+9,4
Müügitulu muutus57 433 € → 31 012 €-13,8
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
46901Spetsialiseerimata hulgikaubandusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €44 tuh €89 tuh €133 tuh €177 tuh €2019: 110 084 €20192020: 79 924 €20202021: 142 663 €20212022: 94 112 €20222023: 177 220 €177 220 €20232024: 57 433 €20242025: 31 012 €31 012 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Spetsialiseerimata hulgikaubandus teenis ettevõte 2025. aastal 31 012 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 202531 012 €
2024Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 202557 433 €
2023Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008177 220 €
2022Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 200894 112 €
2021Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008142 663 €
2020Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 200879 924 €
2019Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008110 084 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
011222011: 020112012: 020122013: 020132014: 120142015: 2220152016: 220162017: 220172018: 120182019: 120192020: 120202021: 120212022: 120222023: 120232024: 120242025: 112025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20221
20211
20201
20191
20181
20172
20162
20152
20141
20130
20120
20110

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu31 012 €57 433 €177 220 €94 112 €142 663 €79 924 €110 084 €
Ärikasum enne makse111 €−3050 €−11 835 €−3217 €−19 609 €−8150 €10 419 €
Aruandeaasta kasum111 €−3050 €−11 835 €−3217 €−19 609 €−8150 €10 419 €
Tööjõukulud13 166 €12 924 €12 884 €15 467 €12 276 €9089 €9476 €
Varad kokku124 441 €122 641 €100 706 €113 032 €136 298 €89 041 €111 832 €
sh käibevarad121 941 €120 141 €98 206 €110 532 €133 798 €86 541 €109 332 €
sh raha2240 €10 236 €17 784 €12 608 €14 427 €8948 €10 480 €
Omakapital2617 €2506 €5556 €17 391 €20 608 €40 217 €48 367 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised121 824 €120 135 €95 150 €95 641 €115 690 €48 824 €63 465 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1111111
Omakapitali osakaal varadest2,1 %2,0 %5,5 %15,4 %15,1 %45,2 %43,2 %
Puhaskasumi määr müügitulust0,4 %-5,3 %-6,7 %-3,4 %-13,7 %-10,2 %9,5 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang