Registrikaart · Äriregistri kanne 12044178
Colonna Capital OÜ
- Registrikood12044178
- Asutatud2011 (15 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202533 150 €
- Sellel aadressil on registreeritud 133 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Colonna Capital OÜ
- Registrikood
- 12044178
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 19.01.2011
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 3000 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tartu mnt 14
- Aadress kehtib alates
- 01.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Nobili Kinnisvara OÜ | 100 % · 3000 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Roberto De Silvestri | Juhatuse liige | 29.09.2016 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Roberto De Silvestri | kaudne osalus | 03.09.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 50 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 15 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 33 150 € | +9,6 | |
| Müügitulu muutus | 39 484 € → 33 150 € | -4,8 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Faks+3726418697
- Mobiil+3725013356
- Telefon+3726418698
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 64211 | Valdusfirmade tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Valdusfirmade tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 33 150 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Valdusfirmade tegevus EMTAK 2025 | 33 150 € |
| 2024 | Valdusfirmade tegevus EMTAK 2025 | 39 484 € |
| 2023 | Valdusfirmade tegevus EMTAK 2008 | 37 800 € |
| 2022 | Valdusfirmade tegevus EMTAK 2008 | 35 146 € |
| 2021 | Valdusfirmade tegevus EMTAK 2008 | 34 400 € |
| 2020 | Valdusfirmade tegevus EMTAK 2008 | 34 065 € |
| 2019 | Valdusfirmade tegevus EMTAK 2008 | 36 995 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 33 150 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 33 150 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 10 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 5 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 33 150 € | 39 484 € | 37 800 € | 35 146 € | 34 400 € | 34 065 € | 36 995 € |
| Ärikasum | 33 137 € | 39 472 € | 37 442 € | 35 133 € | 31 981 € | 68 395 € | 32 691 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 41 722 € | 987 736 € | 676 578 € | −44 467 € | 152 611 € | 223 653 € | 54 243 € |
| Aruandeaasta kasum | 41 722 € | 987 736 € | 676 578 € | −44 467 € | 152 611 € | 223 653 € | 54 243 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 335 702 € | 2 230 459 € | 1 242 723 € | 566 145 € | 728 086 € | 597 116 € | 425 222 € |
| sh käibevarad | 4124 € | 6818 € | 2347 € | 99 904 € | 21 261 € | 69 301 € | 52 422 € |
| sh põhivarad | 331 578 € | 2 223 641 € | 1 240 376 € | 466 241 € | 706 825 € | 527 815 € | 372 800 € |
| sh raha | 4124 € | 6818 € | 2347 € | 99 067 € | 13 450 € | 2535 € | 15 082 € |
| Omakapital | 335 702 € | 2 230 459 € | 1 242 723 € | 566 145 € | 728 086 € | 575 475 € | 407 296 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 3000 € | 3000 € | 3000 € | 3000 € | 3000 € | 3000 € | 3000 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 290 980 € | 1 239 723 € | 563 145 € | 607 612 € | 572 475 € | 348 822 € | 350 053 € |
| Lühiajalised kohustised | — | — | — | — | 0,00 € | 6641 € | 2926 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | 0,00 € | 15 000 € | 15 000 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 27.03.2025 | 02.04.2024 | 31.05.2023 | 02.05.2022 | 29.01.2021 | 30.04.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 96,4 % | 95,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 125,9 % | 2501,6 % | 1789,9 % | −126,5 % | 443,6 % | 656,5 % | 146,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.