Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12045143

OÜ Termokar

Registrisse kantudMaksuvõlg 11 706 €
  • Registrikood12045143
  • Asutatud2011 (15 a)
  • Töötajaid 202513
  • Müügitulu 20251 304 112 €
  • KMKR numberEE101423476
  • EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 11 706 € seisuga 05.09.2026.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

42/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2011201620212026Asutatud 20.01.2011Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 20.01.2011 2011, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
OÜ Termokar
Registrikood
12045143
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
20.01.2011
KMKR number
EE101423476
Aadress
Pärnu maakond, Tori vald, Sindi linn, Lõokese tn 20

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 42 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg15 aastat registris+25
Töötajate arv13 töötajat viimases aruandes+13
Müügitulu1 304 112 €+20
Müügitulu muutus2 060 300 € → 1 304 112 €-11
Maksuvõlgnimekirjas 11 706 €-15
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
41001Elamute ja mitteeluhoonete ehitusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €927 tuh €1,9 mln €2,8 mln €3,7 mln €2019: 3 091 670 €20192020: 1 526 725 €20202021: 3 708 116 €3 708 116 €20212022: 2 064 207 €20222023: 2 708 559 €20232024: 2 060 300 €20242025: 1 304 112 €1 304 112 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 1 304 112 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 20251 304 112 €
2024Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 20252 060 300 €
2023Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 20082 708 559 €
2022Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 20082 064 207 €
2021Muud mujal liigitamata eriehitustööd EMTAK 20083 708 116 €
2020Muud mujal liigitamata eriehitustööd EMTAK 20081 526 725 €
2019Muud mujal liigitamata eriehitustööd EMTAK 20083 091 670 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
061217232011: 1120112012: 2220122013: 2120132014: 232320142015: 1420152016: 1320162017: 1320172018: 920182019: 1020192020: 1120202021: 1220212022: 1220222023: 1320232024: 1420242025: 13132025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
202513
202414
202313
202212
202112
202011
201910
20189
201713
201613
201514
201423
201321
201222
201111

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu1 304 112 €2 060 300 €2 708 559 €2 064 207 €3 708 116 €1 526 725 €3 091 670 €
Ärikasum enne makse50 350 €20 009 €57 012 €40 709 €−19 755 €−77 333 €66 264 €
Aruandeaasta kasum50 350 €20 009 €57 012 €40 709 €−19 755 €−77 333 €66 264 €
Tööjõukulud242 196 €279 228 €259 967 €205 071 €186 683 €176 009 €167 002 €
Varad kokku647 605 €575 346 €684 627 €570 012 €492 622 €515 328 €616 963 €
sh käibevarad614 721 €527 977 €663 223 €548 748 €466 090 €484 970 €569 720 €
sh raha13 538 €20 325 €117 722 €45 479 €64 203 €19 230 €71 498 €
Omakapital311 223 €260 873 €240 864 €183 852 €143 143 €162 898 €240 231 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised320 289 €295 004 €443 763 €384 353 €343 424 €342 254 €362 555 €
Pikaajalised kohustised16 093 €19 469 €0,00 €1807 €6055 €10 176 €14 177 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)13141312121110
Omakapitali osakaal varadest48,1 %45,3 %35,2 %32,3 %29,1 %31,6 %38,9 %
Puhaskasumi määr müügitulust3,9 %1,0 %2,1 %2,0 %-0,5 %-5,1 %2,1 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 11 706 € seisuga 05.09.2026.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang