Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12045628

Karusport OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12045628
  • Asutatud2011 (15 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 2025109 562 €
  • KMKR numberEE101446288

Usaldusväärsuse indeks

58/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2011201620212026Asutatud 21.01.2011Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 21.01.2011 2011, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Karusport OÜ
Registrikood
12045628
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
21.01.2011
KMKR number
EE101446288
Osa- või aktsiakapital
2500 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Madara tn 22
Aadress kehtib alates
01.12.2017

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Kaido Polt100 % · 2500 €Ainuomand02.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Kaido PoltJuhatuse liige21.01.2011

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Kaido Poltotsene osalus31.10.2018

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 58 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg15 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu109 562 €+14,4
Müügitulu muutus115 911 € → 109 562 €-1,6
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €35 tuh €69 tuh €104 tuh €138 tuh €20192020138 371 €2021202220232024109 562 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Sporditarvete jaemüük teenis ettevõte 2025. aastal 90 473 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Sporditarvete jaemüük EMTAK 202590 473 €
2025Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 202519 089 €
2024Sporditarvete jaemüük EMTAK 2025101 590 €
2024Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 202514 321 €
2023Mängude ja mänguasjade jaemüük EMTAK 2008117 524 €
2023Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 200816 092 €
2022Mängude ja mänguasjade jaemüük EMTAK 2008121 146 €
2022Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 200815 222 €
2021Mängude ja mänguasjade jaemüük EMTAK 2008134 650 €
2021Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 20083721 €
2020Mängude ja mänguasjade jaemüük EMTAK 200861 576 €
2020Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 20085270 €
2019Mängude ja mänguasjade jaemüük EMTAK 200893 006 €
2019Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 200812 643 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Müügitulu riikide kaupa (2025)

Majandusaasta aruanded

Väljaspool Eestit teenitud 13 619 € ehk 12 % aruandeaasta müügitulust.

RiikMüügitulu
Eesti95 943 €
Soome13 619 €

Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0011102011201220132014201520162017201820192020202120222023202402025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200
20190
20180
20170
20160
20150
20140
20130
20120
20110

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu109 562 €115 911 €133 616 €136 368 €138 371 €66 846 €105 649 €
Ärikasum8770 €3634 €4967 €6757 €6321 €2158 €4989 €
Kasum enne tulumaksustamist8770 €3634 €4967 €6757 €6321 €1258 €4079 €
Aruandeaasta kasum8770 €3634 €4967 €6757 €6321 €1258 €4079 €
Tööjõukulud14 364 €3990 €5320 €5985 €5320 €1330 €0,00 €
Põhivarade kulum2066 €2066 €86,00 €
Varad kokku232 803 €216 878 €231 553 €177 628 €183 521 €139 435 €176 366 €
sh käibevarad226 692 €208 701 €221 310 €177 628 €183 521 €139 435 €176 366 €
sh põhivarad6111 €8177 €10 243 €
sh raha6312 €228 €11 011 €959 €662 €642 €282 €
Omakapital55 570 €46 800 €43 166 €38 199 €31 442 €25 121 €23 863 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum44 050 €40 416 €35 449 €28 692 €22 371 €21 113 €17 034 €
Lühiajalised kohustised177 233 €170 078 €188 387 €139 429 €152 079 €114 314 €152 503 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000000
Ärikasum enne kulumit10 836 €5700 €5053 €
Aruanne esitatud30.06.202630.06.202530.06.202430.06.202330.06.202230.06.202131.10.2020
Omakapitali osakaal varadest23,9 %21,6 %18,6 %21,5 %17,1 %18,0 %13,5 %
Puhaskasumi määr müügitulust8,0 %3,1 %3,7 %5,0 %4,6 %1,9 %3,9 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang