Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12048503

Rannaküla Arendus OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12048503
  • Asutatud2011 (15 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 202546,00 €

Usaldusväärsuse indeks

45/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2011201620212026Asutatud 25.01.2011Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 25.01.2011 2011, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Rannaküla Arendus OÜ
Registrikood
12048503
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
25.01.2011
KMKR number
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Ristiku tn 20/1-7

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 45 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg15 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu46,00 €0
Müügitulu muutus46,00 € → 46,00 €0
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
81101Hoonehalduse kombineeritud teenusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €23,00 €46,00 €68,00 €91,00 €2019: 70,00 €20192020: 91,00 €91,00 €2020ei kajastu20212022: 69,00 €20222023: 91,00 €20232024: 46,00 €20242025: 46,00 €46,00 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Hoonehalduse kombineeritud teenus teenis ettevõte 2025. aastal 46,00 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Hoonehalduse kombineeritud teenus EMTAK 202546,00 €
2024Hoonehalduse kombineeritud teenus EMTAK 202546,00 €
2023Hoonehalduse kombineeritud teenus EMTAK 200891,00 €
2022Hoonehalduse kombineeritud teenus EMTAK 200869,00 €
2020Hoonehalduse kombineeritud teenus EMTAK 200891,00 €
2019Hoonehalduse kombineeritud teenus EMTAK 200870,00 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112011: 0020112012: 020122013: 020132014: 020142015: 020152016: 020162017: 020172018: 020182019: 020192020: 020202021: 020212022: 020222023: 020232024: 020242025: 002025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200
20190
20180
20170
20160
20150
20140
20130
20120
20110

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu46,00 €46,00 €91,00 €69,00 €0,00 €91,00 €70,00 €
Ärikasum enne makse−29,00 €−23,00 €25,00 €1,00 €−13,00 €12,00 €−71,00 €
Aruandeaasta kasum−29,00 €−23,00 €25,00 €1,00 €−13,00 €12,00 €−71,00 €
Varad kokku766 €794 €3316 €3292 €3296 €3304 €3292 €
sh käibevarad766 €794 €3316 €3292 €3296 €3304 €3292 €
sh raha1,00 €30,00 €
Omakapital−26,00 €2,00 €2525 €2501 €2500 €2513 €2501 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised792 €792 €791 €791 €796 €791 €791 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000000
Omakapitali osakaal varadest-3,4 %0,3 %76,1 %76,0 %75,8 %76,1 %76,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust-63,0 %-50,0 %27,5 %1,4 %13,2 %-101,4 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang