Registrikaart · Äriregistri kanne 12050180
LE Holding OÜ
- Registrikood12050180
- Asutatud2011 (15 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025244 853 €
- KMKR numberEE101433961
- Sellel aadressil on registreeritud 2413 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- LE Holding OÜ
- Registrikood
- 12050180
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 28.01.2011
- KMKR number
- EE101433961
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Narva mnt 5
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 69 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 15 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 244 853 € | +17,6 | |
| Müügitulu muutus | 201 100 € → 244 853 € | +6,5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725140749
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 69109 | Muud juriidilised toimingud | Põhitegevusala |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muud juriidilised toimingud teenis ettevõte 2025. aastal 231 282 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muud juriidilised toimingud EMTAK 2025 | 231 282 € |
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 13 571 € |
| 2024 | Muud juriidilised toimingud EMTAK 2025 | 183 859 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 17 241 € |
| 2023 | Muud juriidilised toimingud EMTAK 2008 | 70 829 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 26 568 € |
| 2022 | Muud juriidilised toimingud EMTAK 2008 | 140 082 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 25 154 € |
| 2021 | Muud juriidilised toimingud EMTAK 2008 | 129 165 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 14 002 € |
| 2020 | Muud juriidilised toimingud EMTAK 2008 | 174 237 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 8032 € |
| 2019 | Muud juriidilised toimingud EMTAK 2008 | 160 555 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 9680 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 244 933 € | 201 100 € | 97 398 € | 165 236 € | 143 531 € | 182 270 € | 170 235 € |
| Ärikasum enne makse | 154 351 € | 63 324 € | 40 673 € | 32 884 € | 105 414 € | 79 977 € | 80 457 € |
| Aruandeaasta kasum | 154 351 € | 63 324 € | 40 673 € | 32 884 € | 105 414 € | 79 977 € | 80 457 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 7814 € | 9377 € | 8670 € |
| Varad kokku | 876 320 € | 740 498 € | 863 011 € | 882 791 € | 705 425 € | 459 589 € | 351 339 € |
| sh käibevarad | 127 066 € | 64 502 € | 64 755 € | 94 442 € | 54 586 € | 126 671 € | 159 719 € |
| sh raha | 76 817 € | 51 359 € | 37 892 € | 42 444 € | 2442 € | 93 018 € | 142 927 € |
| Omakapital | 765 489 € | 611 138 € | 547 814 € | 507 140 € | 474 256 € | 368 842 € | 288 865 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 83 378 € | 61 777 € | 189 588 € | 215 257 € | 135 517 € | 17 381 € | 61 224 € |
| Pikaajalised kohustised | 27 453 € | 67 583 € | 125 609 € | 160 394 € | 95 652 € | 73 366 € | 1250 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 87,4 % | 82,5 % | 63,5 % | 57,4 % | 67,2 % | 80,3 % | 82,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 63,0 % | 31,5 % | 41,8 % | 19,9 % | 73,4 % | 43,9 % | 47,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.