Registrikaart · Äriregistri kanne 12052752
PROBEX BALTIC OÜ
- Registrikood12052752
- Asutatud2011 (15 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 20251 909 069 €
- KMKR numberEE101772509
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- PROBEX BALTIC OÜ
- Registrikood
- 12052752
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 01.02.2011
- KMKR number
- EE101772509
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Pallase pst 59
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 57 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 15 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 1 909 069 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 2 829 031 € → 1 909 069 € | -9,8 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725018169
- Mobiil+3725054585
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46131 | Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus teenis ettevõte 2025. aastal 1 909 069 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 1 909 069 € |
| 2024 | Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük EMTAK 2025 | 2 829 031 € |
| 2023 | Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 2 891 435 € |
| 2022 | Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 6 487 008 € |
| 2021 | Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 7 201 356 € |
| 2020 | Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 4 512 897 € |
| 2019 | Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 4 714 303 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 909 069 € | 2 829 031 € | 2 981 435 € | 6 487 008 € | 7 201 356 € | 4 512 897 € | 4 714 303 € |
| Ärikasum enne makse | 70 701 € | 108 474 € | 108 575 € | 241 507 € | 298 329 € | 145 719 € | 105 995 € |
| Aruandeaasta kasum | 48 137 € | 94 471 € | 87 570 € | 195 873 € | 274 328 € | 125 645 € | 79 507 € |
| Tööjõukulud | 63 497 € | 61 621 € | 61 621 € | 61 621 € | 51 891 € | 51 892 € | 51 891 € |
| Varad kokku | 420 081 € | 492 258 € | 346 051 € | 296 505 € | 321 140 € | 260 744 € | 225 205 € |
| sh käibevarad | 420 081 € | 492 258 € | 346 051 € | 296 505 € | 321 140 € | 260 744 € | 225 205 € |
| sh raha | 251 790 € | 273 872 € | 308 212 € | 232 312 € | 195 789 € | 217 232 € | 77 978 € |
| Omakapital | 195 399 € | 227 897 € | 219 447 € | 260 909 € | 288 186 € | 146 138 € | 125 535 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 224 682 € | 264 361 € | 126 604 € | 35 596 € | 32 954 € | 114 606 € | 99 670 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 46,5 % | 46,3 % | 63,4 % | 88,0 % | 89,7 % | 56,0 % | 55,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 2,5 % | 3,3 % | 2,9 % | 3,0 % | 3,8 % | 2,8 % | 1,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.