MAASTIKUDISAIN OÜ
- Registrikood12054768
- Asutatud2011 (15 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025112 558 €
- KMKR numberEE101732044
Üldandmed
- Ärinimi
- MAASTIKUDISAIN OÜ
- Registrikood
- 12054768
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 04.02.2011
- KMKR number
- EE101732044
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Taara tn 14a
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
76/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 15 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 112 558 € | +14,5 |
| Müügitulu muutus | 49 307 € → 112 558 € | +15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37255501037
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 81301 | Maastiku hooldus ja korrashoid | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Maastiku hooldus ja korrashoid teenis ettevõte 2025. aastal 112 558 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2025 | 112 558 € |
| 2024 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2025 | 49 307 € |
| 2023 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2008 | 79 249 € |
| 2022 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2008 | 53 296 € |
| 2021 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2008 | 34 589 € |
| 2020 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2008 | 32 315 € |
| 2019 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2008 | 14 440 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 112 558 € | 49 307 € | 79 249 € | 53 296 € | 34 589 € | 32 315 € | 14 440 € |
| Ärikasum enne makse | 27 233 € | 4053 € | 13 575 € | 3185 € | 919 € | 4242 € | −2419 € |
| Aruandeaasta kasum | 27 233 € | 4053 € | 13 575 € | 3185 € | 919 € | 4242 € | −2419 € |
| Tööjõukulud | 14 074 € | 15 185 € | 6742 € | 2336 € | 2313 € | 2138 € | 3211 € |
| Varad kokku | 34 556 € | 23 027 € | 21 003 € | 9702 € | 4982 € | 6162 € | 1264 € |
| sh käibevarad | 34 556 € | 22 909 € | 20 682 € | 9177 € | 4254 € | 5231 € | 1178 € |
| sh raha | 34 226 € | 20 848 € | 17 348 € | — | — | — | — |
| Omakapital | 33 786 € | 6553 € | 20 445 € | 6870 € | 3685 € | 2766 € | 1024 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 770 € | 16 474 € | 558 € | 2832 € | 1297 € | 3396 € | 240 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 97,8 % | 28,5 % | 97,3 % | 70,8 % | 74,0 % | 44,9 % | 81,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 24,2 % | 8,2 % | 17,1 % | 6,0 % | 2,7 % | 13,1 % | -16,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.