Spring River OÜ
- Registrikood12055472
- Asutatud2011 (15 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202581 330 €
- KMKR numberEE101440064
Üldandmed
- Ärinimi
- Spring River OÜ
- Registrikood
- 12055472
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 07.02.2011
- KMKR number
- EE101440064
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Osmussaare tn 10
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
58/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 15 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 81 330 € | +13,2 |
| Müügitulu muutus | 81 770 € → 81 330 € | -0,2 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37256937400
- Telefon +3726840093
- Veebileht springriver.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46442 | Puhastusvahendite hulgimüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Puhastusvahendite hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 81 330 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Puhastusvahendite hulgimüük EMTAK 2025 | 81 330 € |
| 2024 | Puhastusvahendite hulgimüük EMTAK 2025 | 81 770 € |
| 2023 | Puhastusvahendite hulgimüük EMTAK 2008 | 73 113 € |
| 2022 | Puhastusvahendite hulgimüük EMTAK 2008 | 42 739 € |
| 2021 | Puhastusvahendite hulgimüük EMTAK 2008 | 39 414 € |
| 2020 | Puhastusvahendite hulgimüük EMTAK 2008 | 28 978 € |
| 2019 | Puhastusvahendite hulgimüük EMTAK 2008 | 25 350 € |
| 2019 | Elektroonika- ja optikaseadmete remont ja hooldus EMTAK 2008 | 2411 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 81 330 € | 81 770 € | 73 113 € | 42 739 € | 39 414 € | 28 978 € | 27 761 € |
| Ärikasum enne makse | 1558 € | 6959 € | −1608 € | 3136 € | −1895 € | 2207 € | −3841 € |
| Aruandeaasta kasum | 1558 € | 6959 € | −1608 € | 3136 € | −1895 € | 2207 € | −3841 € |
| Tööjõukulud | 12 052 € | 12 607 € | 9359 € | 4787 € | 4437 € | 2978 € | 6667 € |
| Varad kokku | 56 099 € | 53 313 € | 74 106 € | 70 657 € | 67 643 € | 70 634 € | 68 618 € |
| sh käibevarad | 55 709 € | 52 923 € | 73 716 € | 70 267 € | 67 253 € | 70 244 € | 68 228 € |
| sh raha | 3451 € | 4105 € | 36 206 € | 39 017 € | 38 864 € | 3599 € | 369 € |
| Omakapital | 42 802 € | 41 244 € | 59 285 € | 60 893 € | 57 757 € | 59 652 € | 57 445 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 8000 € | 8000 € | 8000 € | 8000 € | 8000 € | 8000 € | 8000 € |
| Lühiajalised kohustised | 4297 € | 3069 € | 5821 € | 764 € | 886 € | 1982 € | 2173 € |
| Pikaajalised kohustised | 9000 € | 9000 € | 9000 € | 9000 € | 9000 € | 9000 € | 9000 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 76,3 % | 77,4 % | 80,0 % | 86,2 % | 85,4 % | 84,5 % | 83,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 1,9 % | 8,5 % | -2,2 % | 7,3 % | -4,8 % | 7,6 % | -13,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.