Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12055495

Osaühing Immo Luxury

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12055495
  • Asutatud2011 (15 a)
  • Töötajaid 20240
  • Müügitulu 2024120 499 €
  • KMKR numberEE101455376
  • Sellel aadressil on registreeritud 63 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

62/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2011201620212026Asutatud 07.02.2011Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 07.02.2011 2011, Viimane aruanne 2024, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Osaühing Immo Luxury
Registrikood
12055495
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
07.02.2011
KMKR number
EE101455376
Osa- või aktsiakapital
2700 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Kai tn 1
Aadress kehtib alates
22.10.2021

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
VR Holding Company SIA100 % · 2700 €Ainuomand02.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Vestards RozenbergsJuhatuse liige19.03.2021

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Vestards Rozenbergskaudne osalus16.10.2018

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 62 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg15 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu120 499 €+14,8
Müügitulu muutus114 156 € → 120 499 €+1,7
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
68311Kinnisvarateenuste vahendusteenusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €250 tuh €499 tuh €749 tuh €998 tuh €20192020998 477 €202120222023120 499 €2024
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Kinnisvarateenuste vahendusteenus teenis ettevõte 2024. aastal 120 499 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2024Kinnisvarateenuste vahendusteenus EMTAK 2025120 499 €
2023Kinnisvarateenuste vahendusteenus EMTAK 2008114 156 €
2022Kinnisvarateenuste vahendusteenus EMTAK 2008278 783 €
2021Kinnisvarateenuste vahendusteenus EMTAK 2008998 477 €
2020Kinnisvarateenuste vahendusteenus EMTAK 2008413 639 €
2019Kinnisvarateenuste vahendusteenus EMTAK 2008401 508 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Müügitulu riikide kaupa (2024)

Majandusaasta aruanded

Kogu 120 499 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.

RiikMüügitulu
Eesti120 499 €

Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
011222201120122013201420152016201720182019202020212022202302024
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20240
20231
20222
20212
20202
20192
20182
20171
20161
20151
20142
20132
20122
20112

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja202420232022202120202019
Müügitulu120 499 €114 156 €278 783 €998 477 €413 639 €401 508 €
Ärikasum−44 720 €−78 276 €−117 060 €108 215 €33 174 €15 615 €
Kasum enne tulumaksustamist−44 720 €−78 276 €−117 060 €105 794 €33 174 €15 599 €
Aruandeaasta kasum−44 720 €−78 276 €−117 060 €105 794 €33 174 €15 599 €
Tööjõukulud0,00 €14 568 €83 137 €52 475 €45 342 €39 964 €
Põhivarade kulum3528 €3528 €3151 €3156 €3432 €3432 €
Varad kokku16 293 €23 616 €31 982 €156 336 €29 366 €34 031 €
sh käibevarad13 838 €17 633 €22 471 €154 659 €25 339 €26 571 €
sh põhivarad2455 €5983 €9511 €1677 €4027 €7460 €
sh raha295 €3248 €11 665 €136 424 €16 020 €15 662 €
Omakapital−59 543 €−85 823 €−7546 €109 513 €−56 901 €−40 075 €
sh osa- või aktsiakapital2700 €2700 €2700 €2700 €2600 €2700 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum−297 343 €−219 067 €−102 007 €−207 801 €−240 975 €−256 574 €
Lühiajalised kohustised55 836 €89 439 €39 528 €46 823 €29 267 €55 106 €
Pikaajalised kohustised20 000 €20 000 €0,00 €57 000 €19 000 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)012222
Ärikasum enne kulumit−41 192 €−74 748 €−113 909 €111 371 €36 606 €19 047 €
Aruanne esitatud03.10.202501.07.202412.07.202303.05.202207.07.202101.09.2020
Omakapitali osakaal varadest−365,5 %−363,4 %−23,6 %70,0 %−193,8 %−117,8 %
Puhaskasumi määr müügitulust−37,1 %−68,6 %−42,0 %10,6 %8,0 %3,9 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang