Normal OÜ
- Registrikood12057301
- Asutatud2011 (15 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025207 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Normal OÜ
- Registrikood
- 12057301
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 08.02.2011
- KMKR number
- —
- Aadress
- Lääne maakond, Lääne-Nigula vald, Võntküla, Kopli
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
31/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 15 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 207 € | 0 |
| Müügitulu muutus | 1745 € → 207 € | -15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725182701
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 25531 | Mehaaniline metallitöötlus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Mehaaniline metallitöötlus teenis ettevõte 2025. aastal 207 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2025 | 207 € |
| 2024 | Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2025 | 1745 € |
| 2023 | Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2008 | 3912 € |
| 2022 | Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2008 | 3892 € |
| 2021 | Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2008 | 8901 € |
| 2020 | Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2008 | 10 862 € |
| 2019 | Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2008 | 5195 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 207 € | 1745 € | 3912 € | 3892 € | 8901 € | 10 862 € | 5195 € |
| Ärikasum enne makse | −337 € | −3107 € | −956 € | −7199 € | −921 € | 3359 € | −1606 € |
| Aruandeaasta kasum | −337 € | −3107 € | −956 € | −7199 € | −921 € | 3359 € | −1606 € |
| Tööjõukulud | 105 € | 2393 € | 2205 € | 2313 € | 2313 € | 1618 € | 1980 € |
| Varad kokku | 2840 € | 3798 € | 6843 € | 7868 € | 15 003 € | 16 022 € | 12 315 € |
| sh käibevarad | 2840 € | 1277 € | 2947 € | 2597 € | 8357 € | 8001 € | 2856 € |
| sh raha | 2840 € | 1277 € | — | — | — | — | — |
| Omakapital | 2835 € | 3172 € | 6278 € | 7234 € | 14 433 € | 15 354 € | 11 995 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 5,00 € | 626 € | 565 € | 634 € | 570 € | 668 € | 320 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,8 % | 83,5 % | 91,7 % | 91,9 % | 96,2 % | 95,8 % | 97,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -162,8 % | -178,1 % | -24,4 % | -185,0 % | -10,3 % | 30,9 % | -30,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.