Registrikaart · Äriregistri kanne 12058909
Kodurand Invest OÜ
- Registrikood12058909
- Asutatud2011 (15 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202536 630 €
- KMKR numberEE101429470
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Kodurand Invest OÜ
- Registrikood
- 12058909
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 10.02.2011
- KMKR number
- EE101429470
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Tartu maakond, Luunja vald, Luunja alevik, Puiestee tn 14
- Aadress kehtib alates
- 01.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Green Solutions OÜ | 36,68 % · 917 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
| Luunja Invest OÜ | 35,56 % · 889 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
| Riverside Invest OÜ | 27,76 % · 694 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Jussi Tapani Koski | Juhatuse liige | 10.02.2011 |
| Keijo Lars Johan Koski | Juhatuse liige | 10.02.2011 |
| Timo Mikko Rapila | Juhatuse liige | 11.03.2011 |
Usaldusväärsuse indeks — 56 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 15 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 36 630 € | +10 | |
| Müügitulu muutus | 35 987 € → 36 630 € | +0,5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+358400364542
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 36 630 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 36 630 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 35 987 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 41 841 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 38 747 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 19 584 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 29 485 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 37 553 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 36 630 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 36 630 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 36 630 € | 35 987 € | 41 841 € | 38 747 € | 19 584 € | 29 485 € | 37 553 € |
| Ärikasum | 10 890 € | 155 036 € | 18 092 € | 18 925 € | 3340 € | 13 998 € | 17 509 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 10 888 € | 155 036 € | 18 092 € | 18 925 € | 3340 € | 13 998 € | 17 509 € |
| Aruandeaasta kasum | 10 888 € | 42 536 € | 18 092 € | 18 925 € | 3340 € | 13 998 € | 17 509 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | — | — | — | — | — | — |
| Põhivarade kulum | 11 480 € | 11 480 € | 11 480 € | — | — | — | — |
| Varad kokku | 497 190 € | 598 633 € | 963 921 € | 956 753 € | 937 329 € | 930 125 € | 929 310 € |
| sh käibevarad | 148 956 € | 238 919 € | 141 327 € | 505 353 € | 485 929 € | 478 725 € | 477 910 € |
| sh põhivarad | 348 234 € | 359 714 € | 822 594 € | 451 400 € | 451 400 € | 451 400 € | 451 400 € |
| sh raha | 147 923 € | 126 419 € | 103 811 € | 85 162 € | 65 711 € | 57 984 € | 57 718 € |
| Omakapital | 491 161 € | 480 273 € | 887 737 € | 869 645 € | 850 720 € | 847 380 € | 833 382 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 477 523 € | 434 987 € | 866 895 € | 847 970 € | 844 630 € | 830 632 € | 813 123 € |
| Lühiajalised kohustised | 6029 € | 118 360 € | 76 184 € | 87 108 € | 86 609 € | 82 745 € | 95 928 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | 22 370 € | 166 516 € | 29 572 € | — | — | — | — |
| Aruanne esitatud | 11.03.2026 | 11.03.2025 | 18.04.2024 | 09.06.2023 | 17.05.2022 | 09.04.2021 | 30.04.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,8 % | 80,2 % | 92,1 % | 90,9 % | 90,8 % | 91,1 % | 89,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 29,7 % | 118,2 % | 43,2 % | 48,8 % | 17,1 % | 47,5 % | 46,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.