Registrikaart · Äriregistri kanne 12060823
Cuba Films OÜ
- Registrikood12060823
- Asutatud2011 (15 a)
- Töötajaid 20254
- Müügitulu 20251 949 439 €
- KMKR numberEE101433097
- Sellel aadressil on registreeritud 34 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Cuba Films OÜ
- Registrikood
- 12060823
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 15.02.2011
- KMKR number
- EE101433097
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Peetri tn 11
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 65 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 15 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 4 töötajat viimases aruandes | +4 | |
| Müügitulu | 1 949 439 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 2 228 568 € → 1 949 439 € | -3,8 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725292794
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 59111 | Kinofilmide ja videote tootmine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kinofilmide ja videote tootmine teenis ettevõte 2025. aastal 1 949 439 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kinofilmide ja videote tootmine EMTAK 2025 | 1 949 439 € |
| 2024 | Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmine EMTAK 2025 | 2 228 568 € |
| 2023 | Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmine EMTAK 2008 | 2 986 847 € |
| 2022 | Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmine EMTAK 2008 | 2 686 753 € |
| 2021 | Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmine EMTAK 2008 | 2 976 436 € |
| 2020 | Kinofilmide ja videote tootmine EMTAK 2008 | 1 298 078 € |
| 2019 | Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmine EMTAK 2008 | 1 905 130 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 4 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 4 |
| 2022 | 5 |
| 2021 | 5 |
| 2020 | 4 |
| 2019 | 6 |
| 2018 | 5 |
| 2017 | 5 |
| 2016 | 6 |
| 2015 | 5 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 970 015 € | 2 244 727 € | 3 006 244 € | 2 706 253 € | 3 019 627 € | 1 315 636 € | 1 921 687 € |
| Ärikasum enne makse | −12 113 € | 56 985 € | 33 329 € | 49 663 € | 231 355 € | 78 778 € | 27 455 € |
| Aruandeaasta kasum | −16 062 € | 40 929 € | 26 811 € | 35 558 € | 209 756 € | 71 562 € | 27 455 € |
| Tööjõukulud | 182 448 € | 187 770 € | 227 454 € | 267 793 € | 360 693 € | 206 463 € | 360 509 € |
| Varad kokku | 405 915 € | 493 840 € | 537 753 € | 553 496 € | 606 033 € | 478 193 € | 497 503 € |
| sh käibevarad | 237 023 € | 303 864 € | 289 860 € | 280 903 € | 330 787 € | 193 993 € | 194 369 € |
| sh raha | 75 326 € | 80 952 € | 192 138 € | 98 701 € | 195 798 € | 131 950 € | 88 836 € |
| Omakapital | 273 398 € | 303 461 € | 330 840 € | 332 029 € | 356 472 € | 236 716 € | 196 153 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 4000 € | 4000 € | 4000 € | 4000 € | 4000 € | 4000 € | 4000 € |
| Lühiajalised kohustised | 68 966 € | 102 328 € | 76 978 € | 164 615 € | 91 870 € | 56 960 € | 90 870 € |
| Pikaajalised kohustised | 63 551 € | 88 051 € | 129 935 € | 56 852 € | 157 691 € | 184 517 € | 210 480 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 4 | 3 | 4 | 5 | 5 | 4 | 6 |
| Omakapitali osakaal varadest | 67,4 % | 61,4 % | 61,5 % | 60,0 % | 58,8 % | 49,5 % | 39,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -0,8 % | 1,8 % | 0,9 % | 1,3 % | 6,9 % | 5,4 % | 1,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.