Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12061320

Osteria OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12061320
  • Asutatud2011 (15 a)
  • Töötajaid 20220
  • Müügitulu 202233 456 €
  • Sellel aadressil on registreeritud 28 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

52/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2011201620212026Asutatud 16.02.2011Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 16.02.2011 2011, Viimane aruanne 2022, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Osteria OÜ
Registrikood
12061320
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
16.02.2011
KMKR number
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Mustamäe tee 43

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 52 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg15 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu33 456 €+9,7
Müügitulu muutus36 467 € → 33 456 €-2,5
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
41201Elamute ja mitteeluhoonete ehitusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €28 tuh €56 tuh €84 tuh €112 tuh €2019: 111 603 €111 603 €20192020: 56 579 €20202021: 36 467 €20212022: 33 456 €33 456 €2022
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2022. aastal 33 456 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2022Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 200833 456 €
2021Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 200836 467 €
2020Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 200841 611 €
2020Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 200814 968 €
2019Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 200879 503 €
2019Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 200832 100 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
012232011: 3320112012: 220122013: 120132014: 220142015: 320152016: 320162017: 220172018: 320182019: 320192020: 220202021: 020212022: 002022
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20220
20210
20202
20193
20183
20172
20163
20153
20142
20131
20122
20113

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2022202120202019
Müügitulu33 456 €36 467 €56 579 €111 603 €
Ärikasum enne makse4370 €9860 €−46 924 €4640 €
Aruandeaasta kasum4370 €9860 €−46 924 €4640 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €8432 €13 754 €
Varad kokku12 100 €12 360 €18 764 €73 154 €
sh käibevarad12 100 €12 360 €6254 €53 105 €
sh raha12 360 €5889 €32 115 €
Omakapital12 100 €12 360 €3280 €50 204 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised0,00 €0,00 €15 484 €22 950 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0023
Omakapitali osakaal varadest100,0 %100,0 %17,5 %68,6 %
Puhaskasumi määr müügitulust13,1 %27,0 %-82,9 %4,2 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang