Registrikaart · Äriregistri kanne 12062029
Comatec Estonia OÜ
- Registrikood12062029
- Asutatud2011 (15 a)
- Töötajaid 20256
- Müügitulu 2025514 233 €
- KMKR numberEE101483432
- Sellel aadressil on registreeritud 99 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Comatec Estonia OÜ
- Registrikood
- 12062029
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 17.02.2011
- KMKR number
- EE101483432
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Laki tn 16
- Aadress kehtib alates
- 28.11.2022
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Insinööritoimisto Comatec Oy | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Heikki Johannes Asikainen | Juhatuse liige | 01.12.2014 |
| Marko Juhani Pennanen | Juhatuse liige | 27.09.2022 |
| Jari Juhani Räty | Juhatuse liige | 25.11.2025 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Aulis Ensio Asikainen | kaudne osalus | 01.11.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 83 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 15 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 6 töötajat viimases aruandes | +6 | |
| Müügitulu | 514 233 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 366 486 € → 514 233 € | +12,1 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+37255935652
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 71129 | Muud insener-tehnilised tegevusalad | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muud insener-tehnilised tegevusalad teenis ettevõte 2025. aastal 514 233 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muud insener-tehnilised tegevusalad EMTAK 2025 | 514 233 € |
| 2024 | Muud insener-tehnilised tegevusalad EMTAK 2025 | 366 486 € |
| 2023 | Muud insener-tehnilised tegevusalad EMTAK 2008 | 491 500 € |
| 2022 | Muud insener-tehnilised tegevusalad EMTAK 2008 | 349 835 € |
| 2021 | Muud insener-tehnilised tegevusalad EMTAK 2008 | 395 732 € |
| 2020 | Muud insener-tehnilised tegevusalad EMTAK 2008 | 382 863 € |
| 2019 | Muud insener-tehnilised tegevusalad EMTAK 2008 | 272 473 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 6 |
| 2024 | 7 |
| 2023 | 8 |
| 2022 | 8 |
| 2021 | 6 |
| 2020 | 6 |
| 2019 | 5 |
| 2018 | 6 |
| 2017 | 7 |
| 2016 | 11 |
| 2015 | 10 |
| 2014 | 5 |
| 2013 | 4 |
| 2012 | 3 |
| 2011 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 514 233 € | 366 486 € | 491 500 € | 349 835 € | 395 732 € | 382 863 € | 272 473 € |
| Ärikasum | 24 133 € | −72 805 € | 32 683 € | −6747 € | 35 353 € | 55 669 € | 19 485 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 25 427 € | −70 101 € | 35 295 € | −3380 € | 37 844 € | 58 815 € | 20 443 € |
| Aruandeaasta kasum | 25 427 € | −70 101 € | 35 295 € | −7953 € | 32 636 € | 56 199 € | 16 766 € |
| Tööjõukulud | 285 168 € | 299 750 € | 341 569 € | 256 696 € | 242 712 € | 241 060 € | 171 297 € |
| Põhivarade kulum | 1949 € | 1949 € | 1862 € | 1736 € | 5326 € | 6355 € | 6918 € |
| Varad kokku | 178 026 € | 153 563 € | 221 899 € | 185 316 € | 218 526 € | 205 511 € | 155 003 € |
| sh käibevarad | 174 277 € | 147 865 € | 214 252 € | 178 434 € | 217 027 € | 148 688 € | 91 824 € |
| sh põhivarad | 3749 € | 5698 € | 7647 € | 6882 € | 1499 € | 56 823 € | 63 179 € |
| sh raha | 40 651 € | 50 643 € | 80 524 € | 58 845 € | 97 513 € | 90 262 € | 47 966 € |
| Omakapital | 152 503 € | 127 076 € | 197 177 € | 161 882 € | 194 154 € | 185 836 € | 142 136 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 124 576 € | 194 677 € | 159 382 € | 167 335 € | 159 018 € | 127 137 € | 122 870 € |
| Lühiajalised kohustised | 25 523 € | 26 487 € | 24 722 € | 23 434 € | 24 372 € | 19 675 € | 12 867 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 6 | 7 | 8 | 8 | 6 | 6 | 5 |
| Ärikasum enne kulumit | 26 082 € | −70 856 € | 34 545 € | −5011 € | 40 679 € | 62 024 € | 26 403 € |
| Aruanne esitatud | 02.04.2026 | 14.05.2025 | 08.05.2024 | 19.04.2023 | 02.05.2022 | 27.05.2021 | 27.04.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 85,7 % | 82,8 % | 88,9 % | 87,4 % | 88,8 % | 90,4 % | 91,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 4,9 % | −19,1 % | 7,2 % | −2,3 % | 8,2 % | 14,7 % | 6,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.