WorkWell OÜ
- Registrikood12063885
- Asutatud2011 (15 a)
- Töötajaid 20241
- Müügitulu 202437 423 €
Üldandmed
- Ärinimi
- WorkWell OÜ
- Registrikood
- 12063885
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 21.02.2011
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Pirita linnaosa, Jasmiini tee 79
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
55/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 15 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 37 423 € | +10,1 |
| Müügitulu muutus | 39 095 € → 37 423 € | -1,3 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37256633794
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 93291 | Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused teenis ettevõte 2024. aastal 37 423 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2025 | 37 423 € |
| 2023 | Muud mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2008 | 39 095 € |
| 2022 | Muud mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2008 | 32 463 € |
| 2021 | Muud mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2008 | 33 435 € |
| 2020 | Muud mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2008 | 19 825 € |
| 2019 | Muud mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2008 | 31 009 € |
| 2019 | Muu spordiõpe EMTAK 2008 | 308 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 37 423 € | 39 095 € | 32 463 € | 33 435 € | 19 825 € | 31 318 € |
| Ärikasum enne makse | 19 616 € | 19 730 € | 14 289 € | 11 008 € | 10 021 € | 8568 € |
| Aruandeaasta kasum | 14 952 € | 18 667 € | 13 589 € | 7383 € | 10 021 € | 8568 € |
| Tööjõukulud | 13 171 € | 11 288 € | 10 501 € | 9377 € | 6953 € | 7989 € |
| Varad kokku | 38 062 € | 44 515 € | 32 364 € | 23 373 € | 27 365 € | 17 588 € |
| sh käibevarad | 38 062 € | 44 515 € | 32 364 € | 23 373 € | 27 365 € | 17 588 € |
| sh raha | 34 289 € | — | — | — | — | — |
| Omakapital | 36 723 € | 43 360 € | 31 132 € | 21 844 € | 26 461 € | 16 440 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 1339 € | 1155 € | 1232 € | 1529 € | 904 € | 1148 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 96,5 % | 97,4 % | 96,2 % | 93,5 % | 96,7 % | 93,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 40,0 % | 47,7 % | 41,9 % | 22,1 % | 50,5 % | 27,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.