Registrikaart · Äriregistri kanne 12067794
Karaleva OÜ
- Registrikood12067794
- Asutatud2011 (15 a)
- Töötajaid 20255
- Müügitulu 2025107 935 €
- KMKR numberEE101438720
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 4003 € seisuga 05.09.2026.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Karaleva OÜ
- Registrikood
- 12067794
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 03.03.2011
- KMKR number
- EE101438720
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Rüütli tn 39
- Aadress kehtib alates
- 23.09.2024
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Jaana Kuuse | 50 % · 1250 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
| Marika Kangur | 50 % · 1250 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Jaana Kuuse | Juhatuse liige | 03.03.2011 |
| Marika Kangur | Juhatuse liige | 03.03.2011 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Jaana Kuuse | otsene osalus | 01.11.2018 |
| Marika Kangur | otsene osalus | 01.11.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 54 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 15 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 5 töötajat viimases aruandes | +5 | |
| Müügitulu | 107 935 € | +14,4 | |
| Müügitulu muutus | 67 693 € → 107 935 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 4003 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725281790
- Veebilehtpassioncafe.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 5611 | Restoranitegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Restoranitegevus teenis ettevõte 2025. aastal 107 935 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Restoranitegevus EMTAK 2025 | 107 935 € |
| 2024 | Restoranitegevus EMTAK 2025 | 67 693 € |
| 2023 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 87 111 € |
| 2022 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 89 975 € |
| 2021 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 59 866 € |
| 2020 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 66 189 € |
| 2019 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 84 073 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Toitlustamine Kaubandus | Majandustegevusteade | Kehtiv | 31.05.2011 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Müügitulu riikide kaupa (2024)
Majandusaasta aruandedKogu 67 693 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 67 693 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 5 |
| 2024 | 5 |
| 2023 | 5 |
| 2022 | 5 |
| 2021 | 5 |
| 2020 | 5 |
| 2019 | 5 |
| 2018 | 5 |
| 2017 | 5 |
| 2016 | 5 |
| 2015 | 5 |
| 2014 | 5 |
| 2013 | 6 |
| 2012 | 6 |
| 2011 | 6 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 107 935 € | 67 693 € | 87 111 € | 89 975 € | 59 866 € | 66 189 € | 84 073 € |
| Ärikasum | −10 643 € | 2959 € | 935 € | 1160 € | 1846 € | 681 € | 492 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −10 643 € | 2959 € | 868 € | 1160 € | 1846 € | 681 € | 492 € |
| Aruandeaasta kasum | −10 643 € | 2959 € | 868 € | 1160 € | 1846 € | 681 € | 492 € |
| Tööjõukulud | 57 961 € | 39 605 € | 45 395 € | 36 027 € | 29 853 € | 59 663 € | 32 109 € |
| Põhivarade kulum | — | — | — | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 83,00 € |
| Varad kokku | 80 576 € | 85 069 € | 28 557 € | 22 630 € | 23 317 € | 19 982 € | 17 425 € |
| sh käibevarad | 80 576 € | 85 069 € | 28 557 € | 22 630 € | 23 317 € | 19 982 € | 17 425 € |
| sh põhivarad | — | — | — | — | — | — | 0,00 € |
| sh raha | 98,00 € | 347 € | 123 € | 1637 € | 506 € | 2,00 € | 1322 € |
| Omakapital | 7622 € | 18 263 € | 15 306 € | 14 438 € | 13 279 € | 11 433 € | 10 752 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 15 515 € | 15 056 € | 11 688 € | 10 528 € | 8683 € | 8002 € | 7510 € |
| Lühiajalised kohustised | 14 054 € | 21 206 € | 10 051 € | 8192 € | 4038 € | 3499 € | 6673 € |
| Pikaajalised kohustised | 58 900 € | 45 600 € | 3200 € | 0,00 € | 6000 € | 5050 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Ärikasum enne kulumit | — | — | — | 1160 € | 1846 € | 681 € | 575 € |
| Aruanne esitatud | 02.06.2026 | 04.06.2025 | 26.06.2024 | 29.06.2023 | 05.07.2022 | 10.06.2021 | 01.05.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 9,5 % | 21,5 % | 53,6 % | 63,8 % | 56,9 % | 57,2 % | 61,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −9,9 % | 4,4 % | 1,0 % | 1,3 % | 3,1 % | 1,0 % | 0,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 4003 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.