Registrikaart · Äriregistri kanne 12068687
REVIX GRUPP OÜ
- Registrikood12068687
- Asutatud2011 (15 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025345 577 €
- KMKR numberEE101533667
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- REVIX GRUPP OÜ
- Registrikood
- 12068687
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 04.03.2011
- KMKR number
- EE101533667
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Pärnu maakond, Põhja-Pärnumaa vald, Vahenurme küla, Vahenurme keskus 5-1
- Aadress kehtib alates
- 11.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Reijo Kurik | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Reijo Kurik | Juhatuse liige | 04.03.2011 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Reijo Kurik | otsene osalus | 18.09.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 71 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 15 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 345 577 € | +19 | |
| Müügitulu muutus | 294 668 € → 345 577 € | +5,2 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37253426237
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 42991 | Mujal liigitamata rajatiste ehitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mujal liigitamata rajatiste ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 345 577 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mujal liigitamata rajatiste ehitus EMTAK 2025 | 345 577 € |
| 2024 | Mujal liigitamata rajatiste ehitus EMTAK 2025 | 294 668 € |
| 2023 | Mujal liigitamata rajatiste ehitus EMTAK 2008 | 341 409 € |
| 2022 | Mujal liigitamata rajatiste ehitus EMTAK 2008 | 270 561 € |
| 2021 | Mujal liigitamata rajatiste ehitus EMTAK 2008 | 339 191 € |
| 2020 | Mujal liigitamata rajatiste ehitus EMTAK 2008 | 230 718 € |
| 2019 | Mujal liigitamata rajatiste ehitus EMTAK 2008 | 191 744 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2023)
Majandusaasta aruandedKogu 341 409 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 341 409 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 345 577 € | 294 668 € | 341 409 € | 270 561 € | 339 191 € | 230 718 € | 191 744 € |
| Ärikasum | 11 070 € | 3825 € | 39 890 € | 487 € | −18 991 € | 6749 € | 993 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 9854 € | 2803 € | 39 329 € | 28,00 € | −19 190 € | 6750 € | 993 € |
| Aruandeaasta kasum | 9854 € | 2803 € | 39 329 € | 28,00 € | −19 190 € | 6750 € | 993 € |
| Tööjõukulud | 35 052 € | 29 270 € | 29 066 € | 22 129 € | 20 784 € | 18 771 € | 21 577 € |
| Põhivarade kulum | 14 686 € | 10 777 € | 7652 € | 4294 € | 2838 € | 800 € | 1144 € |
| Varad kokku | 124 693 € | 115 093 € | 99 151 € | 49 195 € | 60 968 € | 41 362 € | 32 316 € |
| sh käibevarad | 60 834 € | 52 548 € | 59 574 € | 15 335 € | 38 315 € | 39 162 € | 29 316 € |
| sh põhivarad | 63 859 € | 62 545 € | 39 577 € | 33 860 € | 22 653 € | 2200 € | 3000 € |
| sh raha | 37 090 € | 11 331 € | 55 322 € | 13 459 € | 31 553 € | 32 547 € | 12 712 € |
| Omakapital | 69 853 € | 59 999 € | 57 204 € | 17 874 € | 17 846 € | 37 036 € | 30 286 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 57 499 € | 54 696 € | 15 375 € | 15 346 € | 34 536 € | 27 786 € | 26 793 € |
| Lühiajalised kohustised | 15 530 € | 20 860 € | 36 845 € | 22 922 € | 31 507 € | 4326 € | 2030 € |
| Pikaajalised kohustised | 39 310 € | 34 234 € | 5102 € | 8399 € | 11 615 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Ärikasum enne kulumit | 25 756 € | 14 602 € | 47 542 € | 4781 € | −16 153 € | 7549 € | 2137 € |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 18.06.2025 | 27.05.2024 | 28.06.2023 | 14.07.2022 | 08.06.2021 | 23.07.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 56,0 % | 52,1 % | 57,7 % | 36,3 % | 29,3 % | 89,5 % | 93,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 2,9 % | 1,0 % | 11,5 % | 0,0 % | −5,7 % | 2,9 % | 0,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.