Registrikaart · Äriregistri kanne 12068724
Mercurius OÜ
- Registrikood12068724
- Asutatud2011 (15 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025224 231 €
- KMKR numberEE101442703
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Mercurius OÜ
- Registrikood
- 12068724
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 04.03.2011
- KMKR number
- EE101442703
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Laulupeo tn 2-7
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 78 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 15 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 224 231 € | +17,3 | |
| Müügitulu muutus | 95 500 € → 224 231 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37258338340
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 7112 | Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon teenis ettevõte 2025. aastal 224 231 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon EMTAK 2025 | 224 231 € |
| 2024 | Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon EMTAK 2025 | 95 500 € |
| 2023 | Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon EMTAK 2008 | 132 200 € |
| 2022 | Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon EMTAK 2008 | 118 120 € |
| 2021 | Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon EMTAK 2008 | 96 000 € |
| 2020 | Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon EMTAK 2008 | 110 850 € |
| 2020 | Raamatute, brošüüride jms väljaannete kirjastamine EMTAK 2008 | 3,00 € |
| 2019 | Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon EMTAK 2008 | 95 464 € |
| 2019 | Raamatute, brošüüride jms väljaannete kirjastamine EMTAK 2008 | 21,00 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 224 231 € | 95 500 € | 132 200 € | 118 120 € | 96 000 € | 110 853 € | 95 485 € |
| Ärikasum enne makse | 145 423 € | 160 095 € | 295 790 € | 94 629 € | 191 803 € | 137 340 € | 67 099 € |
| Aruandeaasta kasum | 125 679 € | 160 095 € | 278 187 € | 85 391 € | 175 066 € | 137 340 € | 60 742 € |
| Tööjõukulud | 33 261 € | 27 557 € | — | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 13 186 € |
| Varad kokku | 940 820 € | 922 640 € | 717 112 € | 426 021 € | 407 201 € | 255 854 € | 100 545 € |
| sh käibevarad | 885 878 € | 868 791 € | 678 905 € | 417 688 € | 401 829 € | 253 684 € | 97 591 € |
| sh raha | 61 606 € | 9887 € | 55 111 € | 33 851 € | 26 266 € | 71 791 € | 30 906 € |
| Omakapital | 786 789 € | 731 141 € | 571 046 € | 377 143 € | 342 094 € | 237 833 € | 100 494 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 154 031 € | 191 499 € | 146 066 € | 48 878 € | 65 107 € | 18 021 € | 51,00 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 83,6 % | 79,2 % | 79,6 % | 88,5 % | 84,0 % | 93,0 % | 99,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 56,0 % | 167,6 % | 210,4 % | 72,3 % | 182,4 % | 123,9 % | 63,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.