Registrikaart · Äriregistri kanne 12068776
RO WOODS OÜ
- Registrikood12068776
- Asutatud2011 (15 a)
- Töötajaid 20250
- Majandusaasta aruannetes müügitulu ei kajastu, ehkki ettevõte on registris 15 aastat.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- RO WOODS OÜ
- Registrikood
- 12068776
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 04.03.2011
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Eevardi tn 9
- Aadress kehtib alates
- 01.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Sarveke OÜ | 50 % · 1250 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
| NRR Consult OÜ | 50 % · 1250 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Ott Sarv | Juhatuse liige | 04.03.2011 |
| Raido Rubli | Juhatuse liige | 05.11.2021 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Raido Rubli | otsene osalus | 30.10.2018 |
| Ott Sarv | otsene osalus | 30.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 45 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 15 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | aruandes ei kajastu | 0 | |
| Müügitulu muutus | võrdlusaastat ei ole | 0 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 70211 | Suhtekorraldus ja teabevahetus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | — | — | — | — | — | 0,00 € | 0,00 € |
| Ärikasum | — | — | 0,00 € | −150 € | −110 € | −24,00 € | −20,00 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 114 944 € | −2039 € | −15 291 € | 389 850 € | 44 890 € | −24,00 € | −18,00 € |
| Aruandeaasta kasum | 114 944 € | −2039 € | −15 291 € | 389 850 € | 44 890 € | −24,00 € | −18,00 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | — | — | — | — | — | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 123 117 € | 122 412 € | 123 116 € | 123 116 € | 123 267 € | 103 107 € | 103 131 € |
| sh käibevarad | 1116 € | 411 € | 1115 € | 1115 € | 1266 € | 1106 € | 1130 € |
| sh põhivarad | 122 001 € | 122 001 € | 122 001 € | 122 001 € | 122 001 € | 102 001 € | 102 001 € |
| sh raha | 1116 € | 411 € | 1115 € | 1115 € | 1266 € | 1106 € | 1130 € |
| Omakapital | 63 516 € | 64 867 € | 67 610 € | 82 901 € | 83 052 € | 17 892 € | 17 916 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | −53 928 € | 64 406 € | 80 401 € | −309 449 € | 35 662 € | 15 416 € | 15 434 € |
| Lühiajalised kohustised | — | — | — | — | — | 0,00 € | 0,00 € |
| Pikaajalised kohustised | 59 601 € | 57 545 € | 55 506 € | 40 215 € | 40 215 € | 85 215 € | 85 215 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | — | — | — | — | — | −24,00 € | −20,00 € |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 30.06.2025 | 28.06.2024 | 05.07.2023 | 29.06.2022 | 24.06.2021 | 26.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 51,6 % | 53,0 % | 54,9 % | 67,3 % | 67,4 % | 17,4 % | 17,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | — | — | — | — | — | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.