Andmete seisÄriregistri avaandmed — 01.11.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 02.11.2026Registris 372 075 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12070922

OÜ Varahalduse Grupp

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastuOÜ
  • Registrikood12070922
  • Asutatud2011 (15 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 20250,00 €
  • KMKR numberEE101457060
  • Sellel aadressil on registreeritud 132 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 02.11.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

30/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 18.10.2026
2011201620212026Asutatud 09.03.2011Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 09.03.2011 2011, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 18.10.2026
Ärinimi
OÜ Varahalduse Grupp
Registrikood
12070922
Õiguslik vorm
OÜ
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
09.03.2011
KMKR number
EE101457060
Osa- või aktsiakapital
2550 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tartu mnt 14
Aadress kehtib alates
01.12.2017

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 18.10.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 30 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg15 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu0,00 €0
Müügitulu muutus18 739 € → 0,00 €-15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 18.10.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 18.10.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
64211Valdusfirmade tegevusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 18.10.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €60 tuh €119 tuh €179 tuh €238 tuh €201920202021238 061 €2022202320240,00 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Valdusfirmade tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 0,00 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Valdusfirmade tegevus EMTAK 20250,00 €
2024Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 202518 739 €
2023Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008227 034 €
2022Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008238 061 €
2021Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008193 940 €
2020Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008173 227 €
2019Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008158 911 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Müügitulu riikide kaupa (2024)

Majandusaasta aruanded

Kogu 18 739 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.

RiikMüügitulu
Eesti18 739 €

Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0011102011201220132014201520162017201820192020202120222023202402025
Töötajate arv aastate lõikes
Näita tabelit (15 aastat)
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200
20190
20180
20170
20160
20150
20140
20130
20120
20110

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu0,00 €18 739 €227 034 €238 061 €193 940 €173 227 €158 911 €
Ärikasum−59,00 €579 321 €49 803 €46 431 €68 358 €72 509 €59 934 €
Kasum enne tulumaksustamist60 736 €633 631 €27 458 €23 783 €44 665 €48 646 €35 764 €
Aruandeaasta kasum60 736 €633 631 €27 458 €23 783 €44 665 €48 646 €35 764 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku1 339 532 €1 278 781 €1 207 947 €1 163 375 €1 166 152 €1 147 444 €1 133 594 €
sh käibevarad10 155 €8644 €87 947 €43 375 €66 152 €47 444 €33 594 €
sh põhivarad1 329 377 €1 270 137 €1 120 000 €1 120 000 €1 100 000 €1 100 000 €1 100 000 €
sh raha2196 €2240 €60 791 €10 645 €37 103 €21 004 €11 370 €
Omakapital1 339 502 €1 278 766 €645 135 €617 677 €593 894 €549 229 €500 584 €
sh osa- või aktsiakapital2550 €2550 €2550 €2550 €2550 €2550 €2550 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum1 271 511 €637 880 €610 422 €586 639 €541 974 €493 328 €457 565 €
Lühiajalised kohustised30,00 €15,00 €49 644 €56 352 €46 734 €36 513 €35 197 €
Pikaajalised kohustised0,00 €0,00 €513 168 €489 346 €525 524 €561 702 €597 813 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000000
Aruanne esitatud29.06.202625.06.202524.06.202414.05.202322.04.202229.04.202129.04.2020
Omakapitali osakaal varadest100,0 %100,0 %53,4 %53,1 %50,9 %47,9 %44,2 %
Puhaskasumi määr müügitulust—3381,3 %12,1 %10,0 %23,0 %28,1 %22,5 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Majandusaasta aruanded

e-äriregister

Aruanded on esitatud registrile alljärgnevate aastate kohta. Aasta peale vajutades avaneb selle aasta aruanne PDF-failina e-äriregistris, kust ta pärineb.

  • 2025
  • 2024
  • 2023
  • 2022
  • 2021
  • 2020
  • 2019

Allikas: e-äriregistri ettevõtjaportaal. Faile me ise ei säilita.

Maksuvõlg

EMTA · 02.11.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 02.11.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

  1. 28.09.20262 muudatust
    VäliVaremNüüdAllikas
    Tegelikud kasusaajadDaniela Altobelli, Lihtkonto: ELIO TOMASO GIOVANNI CRAVERO, Lihtkonto: ROBERTO DE SILVESTRIDaniela Altobelli, ELIO TOMASO GIOVANNI CRAVERO, ROBERTO DE SILVESTRIÄriregister
    OsanikudOmanikukonto: ESTONIAN INVESTMENTS HOLDING OÜ 50.0400%, Omanikukonto: SELENE HOLDING OÜ 100.0000%, Omanikukonto: SELENE HOLDING OÜ 49.9600%Omanikukonto: ESTONIAN INVESTMENTS HOLDING OÜ 50.0400%, Omanikukonto: SELENE HOLDING OÜ 49.9600%, SELENE HOLDING OÜ 100.0000%Äriregister
  2. 14.09.20261 muudatus
    VäliVaremNüüdAllikas
    OsanikudOmanikukonto: ESTONIAN INVESTMENTS HOLDING OÜ 50.0400%, Omanikukonto: SELENE HOLDING OÜ 49.9600%Omanikukonto: ESTONIAN INVESTMENTS HOLDING OÜ 50.0400%, Omanikukonto: SELENE HOLDING OÜ 100.0000%, Omanikukonto: SELENE HOLDING OÜ 49.9600%Äriregister

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang