Registrikaart · Äriregistri kanne 12074400
OÜ RELATA
- Registrikood12074400
- Asutatud2011 (15 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025284 297 €
- KMKR numberEE101434876
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OÜ RELATA
- Registrikood
- 12074400
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 15.03.2011
- KMKR number
- EE101434876
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Tähe tn 106a
- Aadress kehtib alates
- 22.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Kalev Sillaots | 50 % · 1250 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
| Mario Prükk | 30 % · 750 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
| Kätlyn Sillaots | 20 % · 500 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Kalev Sillaots | Juhatuse liige | 15.03.2011 |
| Mario Prükk | Juhatuse liige | 31.05.2021 |
| Kätlyn Sillaots | Juhatuse liige | 31.05.2021 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Mario Prükk | otsene osalus | 25.06.2020 |
| Kalev Sillaots | otsene osalus | 28.04.2021 |
| Kätlyn Prükk | otsene osalus | 06.08.2024 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 67 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 15 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 284 297 € | +18,2 | |
| Müügitulu muutus | 260 017 € → 284 297 € | +2,8 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 4642 | Rõivaste ja jalatsite hulgimüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Rõivaste ja jalatsite hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 284 297 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Rõivaste ja jalatsite hulgimüük EMTAK 2025 | 284 297 € |
| 2024 | Rõivaste ja jalatsite hulgimüük EMTAK 2025 | 260 017 € |
| 2023 | Rõivaste ja jalatsite hulgimüük EMTAK 2008 | 257 522 € |
| 2022 | Rõivaste ja jalatsite hulgimüük EMTAK 2008 | 277 944 € |
| 2021 | Rõivaste ja jalatsite hulgimüük EMTAK 2008 | 278 660 € |
| 2020 | Rõivaste ja jalatsite hulgimüük EMTAK 2008 | 247 931 € |
| 2019 | Rõivaste ja jalatsite hulgimüük EMTAK 2008 | 225 704 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 284 297 € ehk 100 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Soome | 284 297 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 284 297 € | 260 017 € | 257 522 € | 277 944 € | 278 660 € | 247 931 € | 225 704 € |
| Ärikasum | 8402 € | 4019 € | 5811 € | 6636 € | 5166 € | 816 € | 1740 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 7899 € | 2992 € | 5010 € | 6520 € | 5014 € | 574 € | 1400 € |
| Aruandeaasta kasum | 7899 € | 2992 € | 5010 € | 6520 € | 5014 € | 574 € | 1400 € |
| Tööjõukulud | 25 758 € | 25 767 € | 23 205 € | 18 749 € | 14 863 € | 9377 € | 12 144 € |
| Põhivarade kulum | 3480 € | 4167 € | 4354 € | 2256 € | 2256 € | 3939 € | 4092 € |
| Varad kokku | 64 907 € | 79 559 € | 90 544 € | 72 310 € | 64 820 € | 56 700 € | 56 456 € |
| sh käibevarad | 64 907 € | 64 975 € | 71 793 € | 70 038 € | 60 292 € | 49 916 € | 45 733 € |
| sh põhivarad | 0,00 € | 14 584 € | 18 751 € | 2272 € | 4528 € | 6784 € | 10 723 € |
| sh raha | 24 079 € | 27 488 € | 33 972 € | 35 938 € | 25 066 € | 12 155 € | 8510 € |
| Omakapital | 49 445 € | 41 545 € | 38 553 € | 33 544 € | 27 024 € | 22 009 € | 21 437 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 38 796 € | 35 803 € | 30 793 € | 24 274 € | 19 510 € | 18 935 € | 17 537 € |
| Lühiajalised kohustised | 11 162 € | 18 176 € | 28 553 € | 28 466 € | 24 793 € | 16 487 € | 14 935 € |
| Pikaajalised kohustised | 4300 € | 19 838 € | 23 438 € | 10 300 € | 13 003 € | 18 204 € | 20 084 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | 11 882 € | 8186 € | 10 165 € | 8892 € | 7422 € | 4755 € | 5832 € |
| Aruanne esitatud | 15.06.2026 | 22.06.2025 | 25.06.2024 | 07.05.2023 | 14.06.2022 | 14.06.2021 | 25.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 76,2 % | 52,2 % | 42,6 % | 46,4 % | 41,7 % | 38,8 % | 38,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 2,8 % | 1,2 % | 1,9 % | 2,3 % | 1,8 % | 0,2 % | 0,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.