Registrikaart · Äriregistri kanne 12079604
Wiking Tyres OÜ
- Registrikood12079604
- Asutatud2011 (15 a)
- Töötajaid 20240
- Müügitulu 2024100 479 €
- KMKR numberEE101439062
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Wiking Tyres OÜ
- Registrikood
- 12079604
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 24.03.2011
- KMKR number
- EE101439062
- Osa- või aktsiakapital
- 20 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Variku tn 55
- Aadress kehtib alates
- 15.02.2021
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Margus Õun | 100 % · 20 000 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Margus Õun | Juhatuse liige | 24.03.2011 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Margus Õun | otsene osalus | 10.09.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 54 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 15 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 100 479 € | +14,1 | |
| Müügitulu muutus | 123 475 € → 100 479 € | -5,6 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+3727868058
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 95311 | Mootorsõidukite remont ja hooldus | Põhitegevusala |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mootorsõidukite remont ja hooldus teenis ettevõte 2024. aastal 97 550 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 2025 | 97 550 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 2929 € |
| 2023 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 119 151 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 4324 € |
| 2022 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 122 098 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 3812 € |
| 2021 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 170 238 € |
| 2020 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 190 904 € |
| 2019 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 149 564 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2024)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 9041 € ehk 9 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 91 438 € |
| Soome | 5535 € |
| Holland | 3506 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 100 479 € | 123 475 € | 125 910 € | 170 238 € | 190 904 € | 149 564 € |
| Ärikasum | 3307 € | 19 457 € | 2254 € | 28 507 € | 32 066 € | 28 439 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 10 388 € | 20 830 € | 2860 € | 28 449 € | 31 688 € | 27 880 € |
| Aruandeaasta kasum | 10 388 € | 20 830 € | 2860 € | 28 449 € | 31 688 € | 27 880 € |
| Tööjõukulud | — | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 3187 € |
| Põhivarade kulum | 8778 € | 9710 € | 14 290 € | 12 641 € | 16 613 € | 4348 € |
| Varad kokku | 290 300 € | 245 411 € | 235 345 € | 227 486 € | 199 331 € | 171 322 € |
| sh käibevarad | 253 387 € | 203 911 € | 182 619 € | 167 883 € | 138 184 € | 97 499 € |
| sh põhivarad | 36 913 € | 41 500 € | 52 726 € | 59 603 € | 61 147 € | 73 823 € |
| sh raha | 14 456 € | 5751 € | 105 305 € | 91 780 € | 74 499 € | 30 802 € |
| Omakapital | 225 679 € | 215 291 € | 194 461 € | 191 601 € | 163 152 € | 131 464 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 20 000 € | 20 000 € | 20 000 € | 20 000 € | 20 000 € | 20 000 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 195 291 € | 174 461 € | 171 601 € | 143 152 € | 111 464 € | 83 584 € |
| Lühiajalised kohustised | 24 480 € | 30 120 € | 40 884 € | 35 885 € | 32 269 € | 31 870 € |
| Pikaajalised kohustised | 40 141 € | — | — | 0,00 € | 3910 € | 7988 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | 12 085 € | 29 167 € | 16 544 € | 41 148 € | 48 679 € | 32 787 € |
| Aruanne esitatud | 02.07.2025 | 26.06.2024 | 26.11.2023 | 05.05.2023 | 24.04.2022 | 20.05.2021 |
| Omakapitali osakaal varadest | 77,7 % | 87,7 % | 82,6 % | 84,2 % | 81,8 % | 76,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 10,3 % | 16,9 % | 2,3 % | 16,7 % | 16,6 % | 18,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.