Registrikaart · Äriregistri kanne 12082374
Mastercon OÜ
- Registrikood12082374
- Asutatud2011 (15 a)
- Töötajaid 20257
- Müügitulu 2025778 059 €
- KMKR numberEE101695709
- Sellel aadressil on registreeritud 272 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Mastercon OÜ
- Registrikood
- 12082374
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 29.03.2011
- KMKR number
- EE101695709
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Parda tn 8
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 75 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 15 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 7 töötajat viimases aruandes | +7 | |
| Müügitulu | 778 059 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 707 155 € → 778 059 € | +3 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 78201 | Tööjõurent | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Tööjõurent teenis ettevõte 2025. aastal 778 059 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Tööjõurent EMTAK 2025 | 778 059 € |
| 2024 | Tööjõurent EMTAK 2025 | 707 155 € |
| 2023 | Tööjõurent EMTAK 2008 | 809 152 € |
| 2022 | Tööjõurent EMTAK 2008 | 398 296 € |
| 2021 | Tööjõurent EMTAK 2008 | 172 093 € |
| 2020 | Tööjõurent EMTAK 2008 | 165 513 € |
| 2019 | Tööjõurent EMTAK 2008 | 58 293 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 7 |
| 2024 | 7 |
| 2023 | 9 |
| 2022 | 4 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 778 059 € | 707 155 € | 809 152 € | 398 296 € | 172 093 € | 165 513 € | 58 293 € |
| Ärikasum enne makse | 8827 € | 13 095 € | 7208 € | 10 545 € | 4033 € | −4573 € | 7650 € |
| Aruandeaasta kasum | 8827 € | 11 595 € | 7208 € | 10 545 € | 4033 € | −4573 € | 7650 € |
| Tööjõukulud | 611 403 € | 598 685 € | 673 806 € | 342 848 € | 152 921 € | 147 754 € | 35 365 € |
| Varad kokku | 116 455 € | 109 415 € | 108 692 € | 80 301 € | 25 865 € | 21 050 € | 22 188 € |
| sh käibevarad | 93 669 € | 83 449 € | 79 547 € | 68 245 € | 25 865 € | 21 050 € | 14 721 € |
| sh raha | 57 969 € | 75 632 € | 75 703 € | 65 099 € | 13 129 € | 14 924 € | 6419 € |
| Omakapital | 32 712 € | 23 885 € | 18 290 € | 21 082 € | 10 537 € | 6504 € | 11 077 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 71 206 € | 63 740 € | 64 175 € | 46 383 € | 15 328 € | 14 546 € | 7220 € |
| Pikaajalised kohustised | 12 537 € | 21 790 € | 26 227 € | 12 836 € | 0,00 € | 0,00 € | 3891 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 7 | 7 | 9 | 4 | 2 | 2 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 28,1 % | 21,8 % | 16,8 % | 26,3 % | 40,7 % | 30,9 % | 49,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 1,1 % | 1,6 % | 0,9 % | 2,6 % | 2,3 % | -2,8 % | 13,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.