Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12085316

Rock-1 OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12085316
  • Asutatud2011 (15 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202411 169 €
  • KMKR numberEE101627683

Usaldusväärsuse indeks

51/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2011201620212026Asutatud 04.04.2011Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 04.04.2011 2011, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Rock-1 OÜ
Registrikood
12085316
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
04.04.2011
KMKR number
EE101627683
Aadress

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 51 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg15 aastat registris+25
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu11 169 €+5,3
Müügitulu muutusvõrdlusaastat ei ole0
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €176 tuh €352 tuh €527 tuh €703 tuh €2019: 703 282 €703 282 €20192020: 466 256 €20202021: 213 631 €20212022: 1479 €2022ei kajastu20232024: 11 169 €11 169 €2024
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent teenis ettevõte 2024. aastal 11 169 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2024Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 202511 169 €
2022Tellingute püstitamine ja demonteerimine, ehitus- ja tõsteseadmete rentimine koos operaatoriga EMTAK 20081479 €
2021Tellingute püstitamine ja demonteerimine, ehitus- ja tõsteseadmete rentimine koos operaatoriga EMTAK 2008213 631 €
2020Tellingute püstitamine ja demonteerimine, ehitus- ja tõsteseadmete rentimine koos operaatoriga EMTAK 2008466 256 €
2019Tellingute püstitamine ja demonteerimine, ehitus- ja tõsteseadmete rentimine koos operaatoriga EMTAK 2008703 282 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
011222011: 020112012: 020122013: 120132014: 120142015: 2220152016: 220162017: 220172018: 220182019: 220192020: 220202021: 220212022: 120222023: 120232024: 120242025: 112025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20221
20212
20202
20192
20182
20172
20162
20152
20141
20131
20120
20110

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu0,00 €11 169 €0,00 €1479 €213 631 €466 256 €703 282 €
Ärikasum enne makse32 015 €−57 704 €−94 916 €194 117 €−12 765 €271 567 €133 803 €
Aruandeaasta kasum21 748 €−175 185 €−94 916 €142 112 €−20 574 €271 567 €127 152 €
Tööjõukulud46 085 €59 038 €63 288 €64 189 €61 189 €61 305 €80 371 €
Varad kokku1 101 690 €1 102 483 €1 176 924 €1 289 234 €1 374 346 €1 554 518 €1 321 531 €
sh käibevarad252 133 €277 520 €397 236 €562 098 €378 846 €540 133 €562 765 €
sh raha204 092 €216 193 €264 587 €429 547 €256 499 €372 063 €383 393 €
Omakapital483 377 €498 029 €1 170 214 €1 265 130 €1 353 018 €1 373 592 €1 102 025 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
Lühiajalised kohustised20 094 €6235 €6710 €24 104 €19 328 €64 488 €58 430 €
Pikaajalised kohustised598 219 €598 219 €0,00 €0,00 €2000 €116 438 €161 076 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1111222
Omakapitali osakaal varadest43,9 %45,2 %99,4 %98,1 %98,4 %88,4 %83,4 %
Puhaskasumi määr müügitulust-1568,5 %9608,7 %-9,6 %58,2 %18,1 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang